Krzysztof Piątek gwiazdą Netflixa. Wystąpił w zapowiedzi 3. sezonu "Domu z papieru"

Krzysztof Piątek uwielbiany jest przez nie tylko polskich kibiców, ale także tych z całego świata. Jego talent zauważają już nie tylko największe kluby piłkarskie, ale również Netflix. Piątek ze swoją słynną cieszynką wystąpił w zapowiedzi jednego z seriali.
Zobacz wideo

W życiu Krzysztofa Piątka w ostatnim czasie sporo się dzieje. Niedawno na Instagramie wspólnie ze swoją (już) żoną opublikował zdjęcie obrączek. Ślub utrzymany był w tajemnicy do samego końca i nie dowiedzielibyśmy się o nim, gdyby nie mała relacja, którą opublikowali nowożeńcy. Paulina Piątek w tym dnhiu postawiła na delikatną, zwiewną, białą kreację, a Krzysztof na elegancki garnitur. 

Już jutro tj. w piątek kolejne wyzwanie przed jednym z naszych napastników reprezentacji Polski. Kadra Jerzego Brzęczka 7 czerwca 2019 w ramach eliminacjo do Euro 2020 rozegra mecz z Macedonią Północą. Spotkanie rozpocznie się o 20:45. Kilka dni później, bo 10 czerwca, czyli w poniedziałek kolejny mecz Polaków. Tym razem na naszym rodzimym podwórku zagrają z Izraelem. 

To jednak nie koniec tego, co dzieje się u napastnika włoskiego AC Milian. Fani seriali na Netflixie z pewnością już ten zwiastun widzieli i prawdopodobnie widok polskiego piłkarza wśród aktorów "Domu z papieru" był nie lada zaskoczeniem. Już wkrótce na platformie pojawi się trzeci sezon hiszpańskiej produkcji. Co tam robił Krzysztof Piątek? Zobaczcie sami. 

Wymieniasz się kombinezonami w sobotę w trakcie meczu, a tam Piątek.

Zapowiedź kolejnego sezonu "Domu z papieru" została pokazana 1 czerwca w przerwie finału Ligi Mistrzów. Nie da się ukryć, że to krótki występ Krzysztofa Piątka jest niemałym wyróżnieniem dla polskiego piłkarza. 

O czym jest "Dom z papieru"? 

- "Ośmioro zamaskowanych przestępców napada na hiszpańską mennicę narodową. Ich przedstawicielem jest tajemniczy Profesor, który prowadzi negocjacje z policją" - czytamy na stronie FilmWeb. Premiera trzeciego sezonu zapowiedziana jest na 19 lipca 2019 roku. W serialu ponownie zobaczymy m.in. Ursulę Corbero, Alvaro Morte oraz Paco Tousa.

ZOBACZ TEŻ: "Formuła 1. Jazda o życie". Netflix chce w serialu Roberta Kubicę. Kiedy premiera?

ZOBACZ TEŻ: Juventus stawia na ekologię. W sezonie 19/20 piłkarze będą grać w koszulkach z plastiku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.