Krzysztof Piątek i Paulina Procyk wzięli ślub. Na Instagramie pokazali piękne zdjęcie

Krzysztof Piątek piłkarz AC Milan w miniony weekend poślubił swoją piękną narzeczoną Paulinę Procyk. Na Instagramie oboje opublikowali piękne zdjęcie.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy z Polski grający za granicą. Piątek stał się gwiazdą włoskiego klubu AC Milan, tuż po tym, jak zaczął strzelać bramkę za bramką. We Włoszech mówi się na niego El Pistolero. Choć Krzysztof Piątek i Paulina Procyk uwielbiają publikować wspólne zdjęcia, to o ich ślubie dowiedzieliśmy się dopiero z Instagrama. Wcześniej nigdzie nie było żadnej informacji o tym, że para ma zamiar się pobrać w najbliższym czasie. 

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk są małżeństwem 

Przy okazji bardzo popularnych nazwisk czy to ze świata sportu, czy show-biznesu naprawdę ciężko jest ukryć takie wiadomości jak ślub, ciąża, czy narodziny dziecka. Oczywiście niektórym się oto udaje i tak też było w przypadku Krzysztofa Piątka i już jego żony Pauliny Piątek. W niedzielę na Instagramie pary pojawiło się to samo zdjęcie. Widzimy na nim dwie dłonie, z obrączkami. Pod nimi podpis: 

Mr. & Mrs. Piątek
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od np. Anny Lewandowskiej, Peji, Joanny Jędrzejczyk, Grzegorza Krychowiaka, Sary Boruc, czy Marcina Gortata

Poza tą jedną fotografią tak naprawdę nie wiemy zbyt wiele. Świeżo upieczone małżeństwo nie pochwaliło się wiadomością, gdzie odbył się ślub, a także żadnym typowo ślubnym zdjęciem. Nie wiemy też, na jaką kreację postawił panna młoda. Niemniej jednak para wstrzeliła się w idealny moment pomiędzy końcem ligi a dalszymi meczami eliminacyjnymi do Euro 2020, w których prawdopodobnie od pierwszych minut zobaczymy Krzysztofa Piątka. 

W ostatnim czasie swoją partnerkę poślubił również inny sportowiec, Maciej Kot. Z kolei Laura Słowiak, partnerka piłkarza Piotra Zielińskiego w komentarzu pod zdjęciem Pauliny Piątek napisała: -" Sezon ślubny w pełni". Czy to może sugerować również jej ślub z piłkarzem? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że w tym roku jeszcze nie jedna para nas zaskoczy, tym bardziej że sezon ślubny dopiero się zaczął. 

My życzymy Paulinie i Krzysztofowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.