Wojciech Szczęsny w szpitalu. Sportowy świat życzy mu powrotu do zdrowia

Wojciech Szczęsny przeszedł operację kolana. Na Instagramie opublikował zdjęcie, że jest już po wszystkim, jednak na boisku nie zobaczymy go wcześniej niż za miesiąc. Szczęsny nie zagra również w kolejnych meczach eliminacji do Euro 2020.
Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny to jeden z kluczowych zawodników reprezentacji polski w piłce nożnej, a także Juventusu Turyn. Piłkarz niestety od dłuższego czasu zmagał się z problemem z kolanem. We wtorek w Barcelonie Szczęsny przeszedł artroskopię. Na Instagramie opublikował zdjęcie ze szpitala. 

 

- "Jestem zawiedziony, że nie mogę pomóc mojemu krajowi w następnych 2 meczach, ale jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, który przeszkadza mi od kilku miesięcy. Skupiam się na szybkim powrocie do zdrowia, a potem na przygotowaniach do kolejnego sezonu. Dziękuję za całe wsparcie!" - napisał pod zdjęciem. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od takich gwiazd sportu jak: Marcin Gortat, Jakub Rzeźniczak, Jerzy Dudek, czy Anna Lewandowska

Kontuzja Wojciecha Szczęsnego z pewnością nie ułatwi życia naszej polskiej reprezentacji w nadchodzących meczach kwalifikacyjnych do Euro 2020. Piłkarz  w poprzednich spotkaniach prezentował się naprawdę dobrze, dlatego w połączeniu ze świetną grą w ataku Polska wygrała dwa spotkania. 

Już 7 czerwca kolejny mecz tym razem z Macedonią Północną. Trzy dni później, bo 10 czerwca Polska podejmie Izrael. Kto stanie w bramce? Tego nie wiemy, ale w kadrze Jerzego Brzęczka nie brakuje dobrych zawodników

Pewne jest, że na boisku z pewnością zaprezentuje się kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, który w  przeciągu ostatnich dwóch tygodni został mistrzem Niemiec, zdobył Puchar Niemiec, a także otrzymał nagrodę króla strzelców i to nie pierwszy, a czwarty raz w karierze i drugi z rzędu. 

Choć Wojtek mecz prawdopodobnie będzie oglądał z trybun bądź przed telewizorem to z pewnością tak jak kibice liczy  na zwycięstwo. My trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.