Wojciech Szczęsny w pięknych słowach o Marinie: "3 temu ożeniłem się z tą ślicznotką"

Wojciech Szczęsny trzy lata temu poślubił piosenkarkę Marinę Łuczenko-Szczęsną. Od tego momentu para uważana jest za jedną z najpopularniejszych nie tylko w Polsce, ale również za granicą. O żonie bramkarza Juventusu Turyn nie raz pisały włoskie media.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych żon polskich piłkarzy. Przypomnijmy, że gwiazda nie stała się sławna, dlatego, że jest żoną, ale była rozpoznawalna już znacznie wcześniej. Marina karierę zaczynała w serialu "39 i pół", który wraca po latach na ekrany naszych telewizorów. Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie pokazuje sporo relacji zza kulis produkcji

Marina w ostatnim czasie pokazuje też sporo prywatnych zdjęć i filmików. Z okazji urodzin Wojtka, które były kilka tygodni temu opublikowała wzruszające wideo, na którym widać często niepublikowane filmiki, jak np. ten z porodówki. Nie da się ukryć, że nagranie wzruszyło praktycznie wszystkich jej fanów. 

Dwa dni temu para świętowała trzecią rocznicę ślubu. Przypomnijmy, że ceremonia zaślubin Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej odbyła się w tajemnicy i nawet goście do samego końca nie wiedzieli, gdzie jadą, a tak naprawdę lecą, bo wszyscy spotkali się na lotnisku. 

Para w ramach rocznicy postanowiła opublikować zdjęcie z tego dnia. Oboje wrzucili podobne zdjęcia, ale Wojtek postanowił napisać coś więcej. 

Trzy lata temu ożeniłem się z tą ślicznotką i od tego czasu każdy dzień jest niezapomniany

- wyznał.

 

W dniu rocznicy również na Insta Story Mariny Łuczenko-Szczęsnej było sporo zdjęć i relacji sprzed lat. Nie da się ukryć, że Marina i Wojtek tworzą naprawdę zgraną parę od lat. Nie tak dawno, bo kilka miesięcy temu na świecie pojawił się pierwszy syn pary Liam Szczęsny. Marina Łuczenko-Szczęsna jakiś czas temu przyznała również, że będzie to  nowy zawodnik reprezentacji Polski, bo chłopiec lepiej gra w piłkę niż chodzi

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych, pięknych wspólnych lat życia. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA