Andrzej Wrona i Zofia Zborowska zaręczyli się! Nowiną podzielili się na Instagramie

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska zapamiętają ten rok na długo. Oprócz sukcesów zawodowych siatkarza, w ich życiu prywatnym nastąpił przełom. Andrzej Wrona oświadczył się polskiej aktorce, a ona powiedziała "tak".
Zobacz wideo

W mediach na temat związku Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej zrobiło się głośno już we wrześniu zeszłego roku, kiedy aktorka zaczęła pojawiać się na meczach Onico Warszawa w koszulce Wrony. Zofa Zborowska jest córką znanego aktora Wiktora Zborowskiego i sama spełnia się również jako aktorka. popularność wśród widzów telewizyjnych zyskała dzięki roli w popularnym serialu "Barwy Szczęścia", w którym wciela się w rolę dentystyki Anety. Oprócz tego, dużo mówi się także o metamorfozie, którą przeszła Zosia. Aktorka przeszła na dietę roślinną, rezygnując zupełnie z mięsa, a od jakiegoś czasu również regularnie trenuje pod okiem trenera personalnego Dawida Krakowiaka, który należy do teamu Anny Lewandowskiej

Andrzej Wrona oświadczył się Zofii Zborowskiej  

Andrzej Wrona zakończył niedawno jeden z lepszych sezonów w swojej karierze, zostawiając daleko w tyle innych środkowych PlusLigi. Siatkarz został uznany za najlepszego blokującym w PlusLigi 2018/2019, zatrzymując rywali aż 81 razy. Jednak ten sezon zostanie w pamięci siatkarza oraz aktorki nie ze względu na udany sezon ligowy, a wydarzenie z życia prywatnego. Andrzej Wrona zdecydował się bowiem na jeden z poważniejszych życiowych kroków i oświadczył się Zosi Zborowskiej. Aktorka oczywiście powiedziała "tak", a radosną nowiną podzielili się na Instagramie. 

Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019 , w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia dowód na rzeczonym zdjęciu - napisał Andrzej Wrona na swoim Instagramie.
Zablokowana 4 life @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze - napisała na swoim profilu Zofia Zborowska.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.