Maciej Kot poślubił piękną trenerkę fitness. "Najcudowniejszy dzień w moim życiu"

Maciej Kot to jeden z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich. W miniony weekend poślubił swoją piękną narzeczoną, która na co dzień jest trenerką personalną.
Zobacz wideo

W minioną sobotę Maciej Kot, nasz wybitny skoczek narciarski poślubił piękną Agnieszkę Lewkowicz w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Nie da się ukryć, że parze udało się ukryć fakt o ślubie aż do samego końca. Gdyby nie fakt, że sami opublikowali zdjęcia na Instagramie, prawdopodobnie przez jakiś czas byśmy jeszcze o tym nie wiedzieli. Maciej Kot i jego żona Agnieszka są parą od 2015 roku.

 

Osiągnięcia skoczka są naprawdę imponujące. Na Wikipedii w opisie czytamy: 

Drużynowy brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Drużynowy złoty (2017) oraz brązowy (2013) medalista mistrzostw świata. Indywidualny wicemistrz świata juniorów z 2009, dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata juniorów, dwukrotny indywidualnie oraz drużynowy medalista Zimowej Uniwersjady 2011. Zwycięzca Letniego Grand Prix 2016, trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego 2015. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym dwukrotny mistrz indywidualny z 2013 i 2016 roku.

Okazuje się, że również jego zona jest związana ze sportem. Teraz Agnieszka Kot jest trenerką personalną, ale karierę zaczynała od lekkoatletyki. Na jej Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z siłowni,a jej umięśniony brzuch jest naprawdę imponujący. 

Para staje się również coraz bardziej popularna w social mediach. Macieja Kota na Instagramie śledzi ponad 160 tys. obserwatorów, a Agnieszkę prawie 30 tys. Zdecydowanie także oni zaliczają się do grona polskich par, które mówią o sobie power couple. Agnieszka mocno wspiera swojego ukochanego podczas zawodów. Oboje uwielbiają publikować w sieci wspólne zdjęcia. Te ze ślubu cieszą się naprawdę ogromną popularność. My również dołączamy do setek gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski śpiewa i tańczy na imprezie Bayernu Monachium [WIDEO]

ZOBACZ TEŻ: 2-letni syn Cristiano Ronaldo będzie jego następcą. To wideo to potwierdza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.