2-letni syn Cristiano Ronaldo będzie jego następcą. To wideo to potwierdza

Cristiano Ronaldo ma naprawdę zdolne dzieci. Jego starszy syn Cristiano Ronaldo Junior już nie raz pokazywał swoje możliwości, ale najmłodszy Mateo depcze mu po piętach. Widać, że niespełna dwuletni chłopiec ma ogromny talent.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo od lat uważany jest za jednego z najwybitniejszych piłkarzy na świecie. Kiedy kilka lat temu świat obiegła wiadomość, że piłkarz będzie miał swojego potomka Cristiano Ronaldo Juniora, wielu było przekonanych, że takich genów nie da się nie odziedziczyć. To rzeczywiście okazało się prawdą, bo najstarszy syn piłkarza Juventusu Turyn w drużynie do lat 9 niedawno w 45 minut strzelił aż 7 bramek, jeżeli jeszcze tego nie widzieliście, to możecie obejrzeć to tu

Nie tak dawno na Instagramie Ronaldo pojawił się również krótki filmik, na którym pokaz swoich możliwości dał drugi syn piłkarza Mateo. Choć chłopiec nie ma jeszcze dwóch lat, to piłkę kopie naprawdę dobrze. Już wtedy dało się słyszeć głosy, że to kolejny następca Cristiano Ronaldo

Najnowsze wideo tylko to potwierdza i widać, że Ronaldo jest ze swojego syna naprawdę dumny. 

2-letni syn Cristiano Ronaldo pokazał swoje umiejętności 

Odkąd piłkarz stał się ojcem, jego wizerunek bardzo się zmienił. Wcześniej wielu uważało, że jest zadufanym w sobie piłkarzem, ale okazuje się, że jest on rodzinnym, troskliwym facetem, który dla rodziny zrobiłby wszystko. Co jakiś czas w social mediach pojawia się wideo, które tylko potwierdza to, że dzieci Ronaldo są niezwykle uzdolnione. 

Kilka dni temu na Instagramie, Mateo pokazał, co potrafi. Uwaga! Przypominamy, że chłopiec nie ma jeszcze dwóch lat. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy: - "To twój następca", "Rośnie nowa gwiazda". Nie sposób nie zgodzić się z opiniami fanów. Rzeczywiście talent Mateo widać gołym okiem, więc możemy być niemalże pewni, że za kilkanaście lat to o nim będziemy pisali jak o najlepszym zawodniku świata. Oczywiście to tylko nasze przypuszczenia, ale takiego talentu Cristiano Ronaldo z pewnością nie pozwoli zmarnować. 

Fani zwrócili również uwagę na siostrę chłopczyka, która z gracją kibicowała mu i klaskała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.