Cristiano Ronaldo jak superbohater w nowej kampanii CR7. Fani: "Maszyna!"

Cristiano Ronaldo nie tylko jest jednym z najlepszych napastników na świecie, ale również świetnym biznesmenem. Jego marki to prawdziwe żyły złota. Piłkarz w nowej kampanii CR7 underwear wykazał się kreatywnością.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo tuż po tym, jak zaczął być naprawdę popularny, postanowił inwestować. Piłkarz ma kilka swoich firm, które przynoszą mu miliony. Można do nich zaliczyć hotele, klinikę przeszczepiania włosów, a także markę z ubraniami, bielizną, perfumy itd. Jest tego naprawdę sporo, a biznes stale kwitnie, w końcu najwierniejsi fani w swojej kolekcji chcą mieć wszystko, co wymyślił Cristiano Ronaldo

Kilka dni temu na jego profilu na Instagramie pojawiła się zajawka nowej kampanii CR7 underwear, w której Cristiano Ronaldo wystąpił w roli modela. Ten wybór raczej nikogo nie dziwi, bo piłkarz jest wyrzeźbiony lepiej niż nie jeden zawodowy model. 

CR7 underwear. Nowa kampania Cristiano Ronaldo

To nie pierwszy raz, kiedy Cristiano Ronaldo wciela się w modela. Piłkarz robił to już wielokrotnie przy okazji swoich marek, ale również kontraktów swoich sponsorów. Niemniej jednak zazwyczaj były to zwykłe sesje, tym razem napastnik Juventusu Turyn wciela się w prawdziwego superbohatera. 

- Moje supermoce? Siła, moc, wiara i oczywiście moja marka - pisze pod zdjęciami Ronaldo. 

 

Nie sposób się z tym nie zgodzić, co pisze Ronaldo. Niektórzy uważają, że jest on maszyną. 

Jakiś czas temu w programie "Foot truck" prowadzonym przez Łukasza Wiśniowskiego i Kubę Polkowskiego, Wojciech Szczęsny, grający z Cristiano Ronaldo w Juventusie Turyn powiedział: 

- [...] maszyna do pracy. Przysięgam Ci, że choćbym nie wiem, jak był zmotywowany, wytrzymałbym może z tydzień w jego rygorze. Więcej w życiu, nie ma szans. [...] on jest w tym miejscu, w którym jest, bo jego rutyna właśnie wygląda, tak jak wygląda. 

Cristiano Ronaldo w social mediach uwielbia chwalić się swoją ciężko wytrenowaną muskulaturą. Na jego profilu możemy znaleźć mnóstwo zdjęć bez koszulki. Fanki? Zachwycone! Przypomnijmy jednak, że piłkarz jest zaręczony z Georginą Rodriguez, która niedawno opowiedziała o tym, jak poznała jednego z najlepszych napastników świata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.