Cristiano Ronaldo Junior już jest jak tata. Przez 45 minut strzelił 7 goli

Cristiano Ronaldo choć wczoraj odpadł z Ligi Mistrzów, to dołożył jednego gola do swojego dorobku. Z kolei jego syn Cristiano Roanldo Junior w ostatnim meczu strzelił dla Juventusu Turyn aż 7 goli.
Zobacz wideo

Tuż po tym, jak Cristianio Ronaldo przeniósł się z Realu Madryt do Juventusu Turyn, jego syn Cristiano Ronaldo Junior trafił do szkółki Juventusu. Przypomnijmy, że kiedy Ronaldo był jeszcze zawodnikiem Realu, jego syn również trenował w tamtejszej szkółce. 

Jakiś czas temu dziecięca drużyna Juventusu Turyn brała udział w turnieju, jednak tuż przed rozpoczęciem rozgrywek wszyscy wspólnie zrobili sobie zdjęcie przed pomnikiem Cristiano Ronaldo. Mecz juniora z trybun oglądała ciocia i babcia Dolores Aveiro. Syn Ronaldo od zawsze wykazywał się ogromnym talentem, ale to, co zrobił w tym meczu, jeszcze bardziej to potwierdziło. 

Cristiano Ronaldo Junior strzelił 7 bramek w 45 minut 

Zespół Juventusu Turyn do lat 9 rozgrywał turniej na portugalskiej Madeirze. To właśnie tam urodził się Cristiano Ronaldo. Gwiazdą jednego z meczów został syn Ronaldo, który strzelił 7 bramek tylko w jednej połowie. Chłopiec mimo młodego wieku wykazuje już naprawdę spore umiejętności. Pewne jest, że talent odziedziczył w genach po sławnym ojcu. Cristiano Ronaldo Junior jak tata gra z numerem 7. Jego popisy możecie obejrzeć w wideo poniżej. 

 

Nie tylko Ronaldo junior ma talent, ale również najmłodszy syn piłkarza. Jakiś czas temu Georgina Rodriguez opublikowała filmik, na którym widać jak dwulatek bawi się z tatą i wspólnie grają w piłkę. Nie da się ukryć, że siła z jaką chłopiec kopie piłkę, jest zaskakująca, a techniki mogliby mu pozazdrościć znacznie starsi chłopcy. 

Choć tak naprawdę nie wiemy, czy synowie Cristiano Ronaldo pójdą w jego ślady, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że będą jego następcami. Z pewnością ich tata by tego chciał. Nie możemy być jednak tego na sto procent pewnie, bo przypomnijmy, że podobnie miało być z synami Davida Beckhama, którzy również mieli ogromne predyspozycje do grania w piłkę, jednak żaden z jego synów piłkarzem nie został. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.