Cristiano Ronaldo poznał narzeczoną w butiku Gucci. Georgina tam pracowała

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez uważani są za jedną z najpiękniejszych sportowych par. Narzeczona piłkarza Juventusu Turyn w wywiadzie dla Elle opowiada o ich pierwszym spotkaniu i miłości.
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez w tym roku skończyła 25 lat. Jej narzeczony Cristiano Ronaldo jest od niej o 9 lat starszy, ale jak widać taka różnica wieku, w ogóle im nie przeszkadza. Para spotyka się ze sobą od 2016 roku, czyli w tym roku obchodzą trzecią rocznicę związku. Wspólnie wychowują czwórkę dzieci. najstarszy Cristiano Ronaldo Junior i bliźniaki Eva i Mateo zostały urodzone przez surogatki. Z kolei najmłodsza córka pary Alana, to owoc miłości Ronaldo i Rodriguez. Plotkuje się, że Georgiona znowu jest w ciąży, ale ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez samych zainteresowanych. 

Dziewczyna w wywiadzie dla "Elle" mówi o pierwszym spotkaniu z Cristiano Ronaldo i ich wielkiej miłości. 

Jak Cristiano Ronaldo poznał swoją narzeczoną? 

Z tej historii spokojnie moglibyśmy nakręcić film. Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy to Cristiano Ronaldo wszedł do butiku Gucci. Argentynka pracowała tam jako sprzedawca. 

Pierwszy raz spotkaliśmy się w sklepie Gucci, gdzie pracowałam jako sprzedawczyni.

W dalszej części rozmowy Georgina wspomina, że niestety nie miała warunków, żeby porozmawiać z piłkarzem, w końcu była w pracy. Nie trzeba było jednak długo czekać na ich kolejne spotkanie. - Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie na imprezie innej marki i wtedy mogliśmy porozmawiać w swobodnej atmosferze, poza moim środowiskiem pracy - kontynuuje partnerka Portugalczyka.

Rodriguez nie ma wątpliwości, że i dla niej i dla  Ronaldo była to miłość od pierwszego wejrzenia. Patrząc na ich relację, którą możemy obserwować w social mediach, nie sposób się z tym nie zgodzić. Para wygląda na szalenie zakochaną. W dodatku dzieci Ronaldo uwielbiają Rodriguez. 

W niedzielę w sieci pojawił się filmik, na którym Cristiano Ronaldo śpiewa. Nagranie opublikowała jego narzeczona. To właśnie dzięki niej również wizerunek piłkarza bardzo się zmienił. Teraz wszyscy widzą w nim nie tylko maszynę do strzelania bramek, ale również kochającego tatę, czy uroczego partnera. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.