Cristiano Ronaldo śpiewa hit z 1980 roku. Georgina Rodriguez wszystko nagrała

Cristiano Ronaldo coraz częściej w social mediach pokazuje się z zupełnie innej strony. Tym razem piłkarz Juventusu Turyn zaśpiewał hit z 1980 roku, jadąc swoim Rolls-roce z Georginą Rodriguez i synem Cristiano Juniorem.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego kariera była inspiracją do napisania wielu książek, czy nagrania dokumentów na temat fenomenu Ronaldo. Zazwyczaj piłkarz w social mediach publikował posty związane głównie z piłką nożną lub jego biznesami. Wszystko zmieniło się, kiedy w jego życiu pojawiła się Georgina Rodriguez

To właśnie narzeczona Cristiano Ronaldo na swoim profilu pokazuje piłkarza Juventusu Turyn z zupełnie innej strony. Na Instagramie nie brakuje nagrań, jak Cristiano bawi się z dziećmi, czy... śpiewa! Ostatni filmik stał się absolutnym hitem internetu, a wokal piłkarza? Całkiem niezły! 

Cristiano Ronaldo śpiewa, a jego narzeczona wrzuca to do sieci

"Rodzina artystów" napisała Georgina Rodriguez pod filmikiem. Cała akcja ma miejsce w jednym z samochodów piłkarza. Tym razem jest to Rolls-roce, którego cena zaczyna się od półtora miliona złotych. Jej nagranie zaczyna się od solówki Cristiano Ronaldo, który śpiewa piosenkę The Korgis - Everybody's got to learn sometime. Trzeba przyznać, że napastnik Juventusu Turyn naprawdę wczuł się w wykonywany utwór, a w pewnym momencie wskazał palcem na Rodriguez i zaśpiewał: 

Potrzebuję twojej miłości jak słońca. 

Co jest pięknym potwierdzeniem miłości Ronaldo do Georginy Rodrizguez. W kolejnym nagraniu swoje wokalne możliwości zaprezentowała właśnie narzeczona piłkarza, która postawiła na latynoskie brzmienie. W ostatnim wideo młody Cristiano Ronaldo Junior śpiewa piosenkę Travisa Scotta z Drakem - Sicko Mode

 

Fani są zachwyceni Cristiano Ronaldo w takim wydaniu. Pod postem pojawił się nawet komentarz Sary Boruc, która wrzuciła uśmiechnięte emotikonki. 

Nie da się ukryć, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są obecnie jedną z najchętniej oglądanych i lubianych par w środowisku piłkarskim. Świadczyć o tym mogą ich liczby na Instagramie. Ronadlo obserwuje 160 mln fanów, a Rodriguez 10,2 mln. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.