Takiego Cristiano Ronaldo nie znacie. Piłkarz całuje córkę, a ona domaga się więcej buziaków

Cristiano Ronaldo jest bezapelacyjnie jednym z najlepszych zawodników na świecie. Większość kojarzy go tylko z gry na boisku, ale poza nim piłkarz jest naprawdę uroczy. Na Instagramie Georgina Rodriguez opublikowała filmik, który rozczuli was do łez.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo obecnie gra w Juventusie Turyn. W tym samym klubie gra polski bramkarz Wojciech Szczęsny. Fani byli w szoku po tym, jak piłkarz zdecydował się przenieść z Hiszpanii właśnie do Włoch. Niemniej jednak ta decyzja mu się opłaciła i Cristiano również tam jest największą gwiazdą. 

To, że jest piłkarzem to jedno, ale Ronaldo jest również ojciec czwórki dzieci. Troje z nich urodziła mu surogatka, a najmłodsze partnerka Georgina Rodriguez. Słodka dziewczynka jest już naprawdę duża, a rodzice chętnie wrzucają do sieci filmiki z jej udziałem. Tym razem Rodriguez pokazała zupełnie inne oblicze Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo całuje córeczkę 

Na wideo opublikowanym na Instagramie widzimy Cristiano Ronaldo, który na rękach trzyma swoją najmłodszą córkę. Dziewczynka widać, że jest bardzo zadowolona z tego, że jest u taty i z tej okazji zaczyna wysyłać mu słodkie buziaki i się uśmiechać. Kiedy mogłoby się wydawać, że to już koniec czułości, ona chce więcej. Wideo stało się absolutnym hitem internetu i ma już ponad 5 mln wyświetleń. Również Anna Lewandowska je polubiła. 

 

Widać, że ojcostwo sprawia Cristiano Ronaldo ogromną przyjemność i rzeczywiście jest on kochającym ojcem. Jakiś czas temu do sieci trafiła również informacja, że piłkarz Juventusu Turyn spodziewa się kolejnego, piątego dziecka. Świadczyć o tym miały zdjęcia zrobione Georginie Rodriguez podczas jednego z meczów. Na razie nikt nie potwierdził tej informacji, ale na jednym ze zdjęć rzeczywiście widać delikatnie zaokrąglony brzuszek u partnerki piłkarza. 

Pewne jest, że prędzej czy później ta wiadomość, jeżeli się potwierdzi, zostanie ujawniona przez samych zainteresowanych. Sama Georgina uwielbia publikować zdjęcia i wideo z dziećmi, dlatego, jeżeli jej ciąża okaże się prawdą, możemy spodziewać się, że również na Instagramie pojawią się zdjęcia z brzuszkiem. Choć znamy również takie historie jak ta Kylie Jenner. Celebrytka przez dziewięć miesięcy ukrywała, że spodziewa się dziecka. Powód? Kylie chciała przeżyć ten stan bez mediów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.