Celine Dept z piłką wyczynia cuda. Piękna Belgijka podbija internet

Celine Dept to Belgijka, która podbija internet nie tylko dlatego, że jest piękna, ale przede wszystkim przez to, co wyczynia z piłką. Dziewczyna na Instagramie chwali się piłkarskimi sztuczkami i znajomościami z najlepszymi piłkarzami na świecie.
Zobacz wideo

Piłka nożna wciąż kojarzy nam się wyłącznie z mężczyznami, ale coraz więcej kobiet poza oglądaniem jej w telewizji również ją uprawia. Choć Celine Dept nie jest zawodową piłkarką, to z pewnością wiele zawodniczek mogłoby się od niej uczyć trików, które wykonuje. 

Celine nie tylko pokazuje sztuczki, które potrafi, ale również parodiuje głośne sytuacje i popisuje się efektownymi strzałami. Nie jest problemem strzelić dla niej w okienko, czy "pod ladę", czyli tuż pod górną poprzeczkę. Dziewczyna jest naprawdę mocno zafascynowana piłkarskim światem. 

Jej pasję zauważył również kanał piłkarski "Eleven", który raz na jakiś czas wysyła Celine Dept na mecze, po których rozmawia ona z najlepszymi piłkarzami na świecie. W swoim dorobku dziewczyna ma nawet wywiad z Robertem Lewandowskim, którego zapytała o to, którego ze swoich kolegów z szatni mógłby pocałować? Napastnik Bayernu Monachium odpowiedział, że Francka Ribery'ego, bo jest on zabawny i dobrze się razem dogadują. 

Dept nie boi się żadnych wyzwań. Nie straszne jej trudne triki, ale również rozmowy z największymi gwiazdami piłki nożnej na świecie. Celine rozmawiała z takimi piłkarzami jak: N'Golo Kanté, Eden Hazard, Luka Modrić czy Thibaut Courtois

Dziewczyna zyskała w sieci ogromną popularność i w tym momencie na Instagramie śledzi ją już prawie 300 tysięcy fanów, a na YouTube ma prawie 400 tysięcy subskrypcji. Jej filmiki cieszą się naprawdę sporą popularnością. Dziewczyna wymyśliła sobie również trik rozpoznawczy. Wygląda on w ten sposób, że trzyma ona przy nodze piłkę i czyta gazetę, kiedy ktoś obok niej przechodzi, musi trafić piłkę tej osobie między nogami bez odrywania wzroku od gazety. Efekt jest naprawdę imponujący. 

 

Pewne jest, że jej kariera dopiero nabiera tempa i jeżeli dalej tak pójdzie, to z pewnością będzie o niej jeszcze głośniej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.