Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty? Zdjęcie Georginy daje do myślenia

W mediach pojawiły się właśnie spekulacje na temat drugiej ciąży partnerki Cristiano Ronaldo. Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym Georgina Rodriguez ma zaokrąglony brzuch, który łudząco przypomina brzuszek ciążowy. Czyżby para spodziewała się kolejnego dziecka?
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci. 1 czerwca 2010 roku w Stanach Zjednoczonych przyszedł na świat jego syn, któremu piłkarz dał na imię Cristiano Jr. - CR7 nigdy nie ujawnił tożsamości matki swojego pierwszego dziecka. 29 czerwca 2017 roku, Ronaldo poinformował, że został ojcem bliźniaków - Mateo i Evy Marii, których matka również do dziś pozostaje nieznana. W listopadzie tego samego roku, na świat przyszła także Alana Martina - córeczka Cristiano Ronaldo oraz jego obecnej partnerki Georginy Rodriguez.

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty?

Fani piłkarza niewątpliwie zadają sobie teraz to pytanie. Wszystko przez zdjęcie, które zostało zrobione partnerce CR7 podczas ostatniego meczu eliminacji Euro 2020, w którym Portugalia zmierzyła się z Reprezentacją Serbii. Fotoreporterzy dostrzegli kibicującą na trybunach Georginę Rodriguez, która na tę okazję ubrała obcisłą sukienkę, bardzo podkreślającą jej figurę. Sukienka podkreśliła brzuszek partnerki Ronaldo, a w mediach społecznościowych zaczęto spekulacje na temat tego, czy piłkarz i jego partnerka spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. 

Sami zainteresowani w żaden sposób nie skomentowali do tej pory tych podejrzeń. Co ciekawe, już w czerwcu ubiegłego roku media również spekulowały na temat drugiej ciąży Georginy. Wówczas ukochana CR7 pojawiła się wtedy na imprezie, gdzie zaprezentowała się w kreacji, która podkreślała lekko zaokrąglony brzuszek. Jednak wtedy Georgina Rodriguez zaprzeczyła plotkom

Nie jestem w ciąży... Choć w przyszłości chcielibyśmy powiększyć rodzinę. Byłam bardziej opuchnięta niż zwykle, ponieważ spędziłam dużo czasu w samolocie, jadłam makaron cztery dni z rzędu i... jestem człowiekiem - tłumaczyła w rozmowie z magazynem "Hola!". 

Być może właśnie teraz zapragnęli znów powiększyć swoją rodzinę, ale o tym z pewnością prędzej, czy później się dowiemy. Warto również przypomnieć, że podczas poprzedniej ciąży Georginy, Cristiano ani przyszła mama nie komentowali plotek, a tę radosną informację utrzymywali w tajemnicy przez bardzo długi czas. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.