Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę. Porzuciła rakietę tenisową dla mikrofonu?

Po kilkunastu latach spędzonych na korcie tenisowym, Agnieszka Radwańska stanęła w studio nagraniowym za mikrofonem. Czy to był dobry pomysł? 
Zobacz wideo

Piosenkę Agnieszka nagrała w duecie ze swoją przyjaciółką Caroline Wozniacki. Utwór powstał z okazji benefisu na zakończenie kariery sportowej naszej najlepszej tenisistki w historii. Wydarzenie będzie miało miejsce 21 maja na Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorzy obiecują, że będzie to nie tylko wielka impreza sportowa (Radwańska wystąpi na korcie ze swymi przyjaciółkami – Caroline Wozniacki i Angelique Kerber), ale i artystyczna. W czasie benefisu wystąpią takie gwiazdy jak:Maryla Rodowicz, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny, czy zespół Torres Brothers. Nie zabraknie także popisów kabaretowych. 

"Świetna zabawa, nowe doświadczenie, z Piotrkiem pracowało nam się naprawdę wyśmienicie. Nigdy nie miałam okazji być w takim studiu i nagrywać piosenkę (...) Mam nadzieję, że będzie się podobać, bo jest promocją nie tylko samego benefisu, ale całego tenisa - gramy nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla kibiców." - powiedziała Agnieszka Radwańska na konferencji prasowej poświęconej benefisowi. Piosenka Agnieszki Radwańskiej i Karoliny Woźniackiej jest zatytułowana "We love tenis"  jest wspólnym dziełem Jacka Cygana (tekst) i Piotra Rubika (muzyka). Producentem utworu jest SOS Music oraz TVP. Teledysk do piosenki będzie miał swoją premierę w okolicach benefisu. Bilety na samo wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, ich ceny zaczynają się od 11,4 PLN (ulgowy) i 15,2 PLN (normalny).  

Krakowski benefis będzie bez wątpienia wspaniałą imprezą, na miarę talentu i osiągnięć Agnieszki Radwańskiej. Spędziła ona na kortach tenisowych kilkanaście lat, jest finalistką Wimbledonu 2012 i wiceliderką rankingu WTA. Po zakończeniu kariery sportowej, zajęła się inwestycją w nieruchomości. Na początku 2019 roku została ambasadorem dobrej woli UNICEF. Aktualnie możemy ją zobaczyć w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, gdzie jej partnerem jest Stefano Terrazzino. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.