Biathlonistka Dorothea Wierer zachwyca figurą, ale odrzuciła propozycję sesji w Playboyu

Włoska biathlonistka Dorothea Wierer skupia na sobie uwagę nie tylko ze względu na osiągnięcia sportowe, ale także urodę oraz szczupłą sylwetkę, którą zachwycają się fani na całym świecie. Ostatnio obiegła internet informacja, że sportsmenka dostała propozycję sesji w Playboyu, ale odmówiła.
Zobacz wideo

Dorothea Wierer to włoska biathlonistka, dwukrotna brązowa medalistka olimpijska, trzykrotna medalistka mistrzostw świata i wielokrotna medalistka mistrzostw świata juniorów. W niedzielę 17 marca wywalczyła złoto w biegu masowym, w ostatniej konkurencji podczas mistrzostw świata w Oestersund. Oprócz wiadomości o kolejnym zdobytym podium, internet obiegła także informacja o tym, że sportsmenka dostała propozycję wystąpienia w sesji dla magazynu Playboy. 

Dorothea Wierer odmówiła udziału w sesji dla magazynu Playboy

Nic dziwnego, że włoska biathlonistka dostała taką propozycję. Dorothea Wierer to niezwykle atrakcyjna kobieta. Swoją urodą oraz zgrabną sylwetką zachwyca fanów na Instagramie. Dorothea nie podała fanom przyczyny, dlaczego zdecydowała się odmówić złożonej propozycji, ale fani zaakceptowali decyzję biathlonistki.

Dorothea Wierer zachwyca figurą na instagramie - jaki jest sekret jej zgrabnej sylwetki?

Dorothea jest zawodowym sportowcem, co w znaczny sposób wpływa na jej sylwetkę. jednak oprócz treningów, które są ściśle związane z biathlonem, włoszka wykonuje także inne aktywności. Uwielbia pływać, trenuje na ściance wspinaczkowej oraz ćwiczy siłowo. Zdjęciami ze swoich treningów często dzieli się z fanami na swoim profilu, na Instagramie. Oprócz dużej aktywności fizycznej, Dorothea przykłada także uwagę do swojej diety, która musi być zbilansowana i dostarczać jej odpowiednią dawkę energii, by sprostać mogła wszystkim sportowym wyzwaniom. Mimo wszystko, kiedy ma ochotę, pozwala sobie na małe odstępstwa w postaci np. frytek. Jak widać kluczem do jej sylwetki jest regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i raz na jakiś czas mały jedzeniowy grzeszek - w celu zachowania balansu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.