Kamil Glik pokazał urocze zdjęcie ze swoimi kobietami. To pierwsze w takim składzie

Kilka dni temu Kamil Glik został po raz drugi tatą. Na świat przyszła jego kolejna córka, a słodkim zdjęciem dziewczynki pochwaliła się Marta Glik. Teraz z okazji dnia kobiet piłkarz opublikował urocze zdjęcie w nowym składzie.
Zobacz wideo

Trzy dni temu Marta Glik pochwaliła się w social mediach narodzinami swojej drugiej córeczki. Zewsząd płynęły gratulacje dla świeżo upieczonej mamy. W odróżnieniu od innych gwiazd Marta nie ukrywała ani płci, ani twarzy dziecka. Na swoim Instagramie od razu opublikowała urocze zdjęcia małej dziewczynki. Póki co ani Kamil, ani Marta nie zdradzili jednego - imienia dziecka. Niektórzy z fanów dopytywali o to w komentarzach, ale para na razie tego nie ogłosiła. 

Kamil Glik pokazał urocze zdjęcie całej rodziny 

Kilka dni temu, tj. 8 marca obchodziliśmy dzień kobiet. Na Instagramie gwiazdy publikowały różne zdjęcia, ale to Kamil Glik zdecydowanie zamieścił najbardziej uroczą fotkę w polskim show-biznesie. Widzimy na niej całą rodzinę, wraz z świeżo upieczoną mamą Martą Glik i malutką córeczką. - Dzień kobiet z moimi kobietami - napisał Glik pod zdjęciem. Nie da się ukryć, że piłkarz ma teraz nie lada gromadkę kobiet w domu.  Cała rodzina wygląda na tym zdjęciu na naprawdę szczęśliwą. 

 

Podejrzewamy, że cała rodzina korzysta ze swojej obecności jak tylko może, bo już wkrótce rozpoczynają się eliminacje do mistrzostw Europy w piłce nożnej. W poniedziałek 11 marca trener Jerzy Brzęczek ma ogłosić skład reprezentacji na nadchodzące mecze z Austrią i Łotwą. Jak podaje "Przegląd Sportowy" trener osobiście poleciał do Kamila Glika, żeby pogratulować mu przyjścia na świat kolejnej córeczki. Czy w takim razie piłkarz AS Monaco może być pewny miejsca w reprezentacji? Tego na sto procent nie wiemy, ale biorąc pod uwagę fakt i sytuację z mistrzostw świata Kamil Glik jest naprawdę mocnym ogniwem naszej kadry narodowej w piłce nożnej. 

Eliminacje do Euro 2020 w piłce nożnej 

Pierwszy mecz reprezentacji polski w piłce nożnej Austria - Polska już w czwartek 21 marca o godz. 20:45. Kolejny trzy dni później pomiędzy Polską i Łotwą tj. 24 marca, również o 20:45. 

ZOBACZ TEŻ: 2-letni syn Cristiano Ronaldo pokazał, jak kopie piłkę. Ma talent po tacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.