2-letni syn Cristiano Ronaldo pokazał, jak kopie piłkę. Ma talent po tacie?

Cristiano Ronaldo niewątpliwie może być dumny ze swoich synów, gdyż najwyraźniej obaj chcą iść w ślady sławnego taty. Jakiś czas temu, na Instagramie pojawił się filmik, na którym młodszy syn CR7 kopię piłkę. Jak na niespełna 2 latka, radzi sobie całkiem nieźle!
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci. 1 czerwca 2010 roku w Stanach Zjednoczonych przyszedł na świat jego syn, który otrzymał imię Cristiano Jr. - piłkarz nigdy nie ujawnił tożsamości matki swojego pierwszego dziecka. 29 czerwca 2017 roku, Ronaldo poinformował, że został ojcem bliźniaków (Mateo i Evy Marii), których matka również pozostaje nieznana. Natomiast w listopadzie 2017 roku, na świat przyszła Alana Martina - córeczka Cristiano oraz jego obecnej partnerki Georginy Rodriguez.

Starszy syn Cristiano Ronaldo już idzie w ślady ojca

CR7 to jeden z najlepszych oraz najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się, czy synowie pójdą w jego ślady. Starszy syn (Cristiano Jr) już od kilku lat próbuje iść śladami swojego taty - mając obecnie 8 lat, nie tylko trenuje piłkę nożną, ale również ćwiczy siłowo, próbując upodobnić się do ojca muskulaturą. W zeszłym roku na swoim Instagramie, Ronaldo opublikował zdjęcie syna, na którym ten pozuje bez koszulki, napinając swoje mięśnie. Widać, że Cristiano Jr intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. 'Urodzony, żeby być jak jego ojciec', 'Przyszła legenda', 'Niesamowite, on będzie lepszy od swojego taty' - pisali fani w komentarzach. 

2-letni syn Cristiano Ronaldo również przejawia talent piłkarski

Ostatnio, Georgina Rodriguez opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak Cristiano Ronaldo bawi się ze swoim dwuletnim synkiem, który kopie piłkę. Trzeba przyznać, że jak na niespełna dwuletnie dziecko, idzie mu całkiem nieźle. Myślicie, że odziedziczył talent po tacie i również zostanie światowej klasy piłkarzem?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.