Agnieszka Radwańska pożegna się z fanami podczas benefisu w Krakowie

Decyzją o zakończeniu kariery, Agnieszka Radwańska podzieliła się w listopadzie 2018 roku. Była to smutna wiadomość nie tylko dla jej fanów, ale również wszystkich sympatyków tenisa. Z okazji zakończenia kariery, Agnieszka zorganizuje benefis, którego pierwsze szczegóły zdradziła na Facebooku.
Zobacz wideo

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę

14 listopada 2018 roku, Agnieszka Radwańska poinformowała na wszystkich swoich social mediach oraz stronie internetowej, że podjęła decyzję o zakończeniu swojej zawodowej kariery:

Pragnę podzielić się z Wami jedną z moich najważniejszych życiowych decyzji. W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. Niestety nie mogłam już trenować jak dawniej, a organizm i tak coraz częściej odmawiał posłuszeństwa. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji.

Fani nie kryli smutku, ale wspierali tenisistkę w tej trudnej decyzji, wysyłając tysiące wiadomości oraz komentarzy. Agnieszka chcąc odwdzięczyć się fanom za wieloletnie wsparcie, postanowiła zorganizować benefis, by oficjalnie się z nimi pożegnać.

Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie

Z okazji swoich urodzin, tenisistka przygotowała dla fanów wymarzoną niespodziankę. Na swoim facebookowym profilu opublikowała informację na temat benefisu z okazji zakończenia swojej kariery, który odbędzie się 21 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Ceny biletów zaczynają się od 19 złotych, a na wydarzeniu z pewnością pojawią się dwie znane na całym świecie tenisistki, czyli Angelique KerberCaroline Wozniacki. Oprócz ósmej i trzynastej rakiety świata, na benefisie pojawi się wiele innych gwiazd sportu oraz show biznesu - jednak ich nazwiska nie są jeszcze znane.

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, za Waszą pamięć! Z okazji moich urodzin mam dla Was niespodziankę - uruchomiono dziś przedsprzedaż biletów na wyjątkowe dla mnie wydarzenie.Chciałabym zaprosić Was wszystkich na mój benefis - dzięki wsparciu wielu przyjaciół i miasta Kraków nadarzyła się okazja na oficjalne pożegnanie z karierą sportową. Zaplanowaliśmy dla fanów tenisa sporo atrakcji. Zagram dla nich z przyjaciółkami z kortu: Caroline Wozniacki i Angelique Kerber. Planujemy również występy muzyczne, aktorskie, więc atmosfera w TAURON Arena Kraków na pewno będzie niepowtarzalna.Jeśli tylko znajdziecie chwilę, serdecznie Was zapraszam. To już 21 maja! - napisała Agnieszka Radwańska na Facebooku.

Benefis Agnieszki RadwańskiejBenefis Agnieszki Radwańskiej www.facebook.com/AgnieszkaRadwanska1

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.