Agnieszka Radwańska w "Tańcu z Gwiazdami". Jak radzi sobie tenisistka?

Występ Agnieszki Radwańskiej w tanecznym show był dla jej fanów nie lada zaskoczeniem, gdyż kilka miesięcy wcześniej, tenisistka ogłosiła, że kończy karierę ze względów zdrowotnych. Mimo wszystko Agnieszka podjęła wyzwanie i teraz możemy oglądać ją na parkiecie. Jak sobie radzi?
Zobacz wideo

Agnieszka Radwańska w pierwszym odcinku "Taniec z Gwiazdami"

Partnerem Agnieszki w programie jest doskonale znany widzom, włoski tancerz Stefano Terrazzino, który na parkietach "Tańca z Gwiazdami" występuje od 2006 roku. Stefano ma na swoim koncie cztery zwycięstwa programu -  w 2006 roku w parze z dziennikarką Kingą Rusin, w 2008 roku z aktorką Agatą Kuleszą, w 2014 roku z aktorką Anetą Zając i w 2015 roku z aktorką Agnieszką Sienkiewicz. Czy uda mu się sięgnąć po kolejny tytuł wraz z Agnieszką Radwańską?

Początki przeważnie nigdy nie są łatwe. Za pierwszy występ Agnieszki i Stefano, trzyosobowe jury przyznało im zaledwie 18 punktów (Iwona Pavlović - 5 pkt, Andrzej Grabowski - 8 pkt, Ola Jordan - 5 pkt). Nie był to najlepszy wynik ze wszystkich, ale również nie najgorszy. Podobno wszystkiemu winny był stres, który dopadł tenisistkę tuż przed występem. Sam tancerz przyznał, że na próbach szło Agnieszce znacznie lepiej. Może z każdym kolejnym odcinkiem przyzwyczai się do parkietu i w końcu poczuje się równie dobrze, co na korcie tenisowym.

Było trudno. Agę zjadł stres… Na treningu dużo lepiej, dla mnie to nowa sytuacja, bo czułem, że nie mogłem jej pomóc i przykro mi było, ale jestem, żeby jej pomóc i żeby bawiła się tańcem. To nie jest łatwe w sytuacji, gdy jest program i ogląda go cała Polska, ale to możliwe!!! Więc praca, praca, praca i wiara - napisał Stefano Terrazzino na swoim Instagramie.
 

Forma Agnieszki Radwańskiej

Lata treningów na korcie oraz siłowni z pewnością pomagają "Isi" na parkiecie tanecznego show. Jako była tenisistka, Agnieszka może pochwalić się bardzo dobrą kondycją fizyczną. Mimo, że osoby zawodowo związane z tańcem nie były zachwycone jej występem, to wzięły pod uwagę to, że przez lata występowała ona na korcie i potrzebuje jeszcze trochę czasu, by nabrać nieco wprawy. Natomiast osoby związane zawodowo z tenisem okazały mnóstwo wsparcia i podziw dla Radwańskiej:  

"Fantastycznie jest zobaczyć tę fantazyjną pracę nóg Radwańskiej. Teraz można dostrzec, jak trudno jest przenieść się z kortu na salę balową" - napisała na Twitterze Tracy Austin.

Za jeden odcinek programu Agnieszka Radwańska otrzyma podobno 20 tysięcy złotych. Tenisistka nie zamierza jednak zatrzymać tych pieniędzy. Jako Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF całą gażę przekaże tej organizacji. Brawo!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.