Otwarte treningi "Polska na rowery" w całej Polsce - zapraszamy!

Rozpoczęliśmy razem z naszym partnerem, bankiem BGŻ i doświadczonymi trenerami z całej Polski cotygodniowe, otwarte, bezpłatne treningi MTB w ośmiu miastach w Polsce: Krakowie, Katowicach, Sopocie, Poznaniu, Szczecinie, Białymstoku, Warszawie i Wrocławiu. Wszyscy jesteście zaproszeni.

W ośmiu miastach w umówionym miejscu w niedziele o 11.00 na zainteresowanych będzie czekał trener, aby poprowadzić profesjonalny trening na rowerach górskich. I tak w każdą niedzielę do końca sezonu.

OSIEM MIAST, W KTÓRYCH ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ TRENINGI: KRAKÓW, KATOWICE, SOPOT, POZNAŃ, SZCZECIN, BIAŁYSTOK, WARSZAWA, WROCŁAW ZOBACZ: MIEJSCA SPOTKAŃ, INFORMACJE O TRENERACH, KONTAKT TELEFONICZNY

To przedsięwzięcie jest przede wszystkim dla tych, którzy zdecydowali się już jeździć na rowerze górskim, ale brakuje im wiedzy, umiejętności, lub doświadczenia jak to robić sprawnie i efektywnie.

Wiemy również - także z doświadczenia! - jak fantastycznie i miło spotkać się z osobami podobnie jak zakręconymi na punkcie dwóch kółek - w kupie zawsze raźniej. Nasze otwarte treningi MTB nie będą jednak zwykłymi spotkaniami i wycieczkami rowerowymi, ale treningami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i bardzo dobrych zawodników.

Osoby, które poprowadzą nasze spotkania to postaci znane w środowisku kolarskim. Łukasz Milewski, Bartosz Janowski, Rafał Łukawski czy Michał Kucewicz to ludzie, których nie powstydziłby się najlepszy team maratonowy MTB w Polsce. Te osoby w każdą niedzielę w ustalonym miejscu o 11.00  będą do Waszej dyspozycji, służąc swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy chcieliby doskonalić swoją jazdę na rowerze, niezależnie od wieku, profesji czy możliwości sprzętowych. Pamiętając o bezpieczeństwie,  przed przyjazdem na trening, nie zapomnijmy zaopatrzyć się w kask na głoweęi sprawdzić czy nasz rower jest w pełni sprawny.

Spodziewajcie się niespodzianek na treningach. Życzę miłego rowerowania!

Błażej Maresz, BGŻ Warszawski Klub Kolarski

Więcej informacji na stronie polskanarowery.sport.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA