Jakie fit prezenty pod choinkę? Tych 5 produktów pokocha każdy fitnessowy freak! Wśród nich jedno spore zaskoczenie

Nie wiesz, co kupić pod choinkę osobie, która ma obsesję na punkcie siłowni? Podpowiadamy, jak ją zadowodolić i sprawić sporo radości. To proste! Te fit prezenty pod chodzinkę to strzał w dziesiątkę.

Dietetyczne prezenty pod choinkę to zawsze dobry pomysł na święta. Każdy z nas uwielbia gadżety, jeśli jednak znasz kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez siłowni - tych 5 prezentów pod choinkę pokocha na pewno. 

Prezenty na święta dla fanów fitnessu

Fanin fitnessu i siłowni mogą być zadowoleni z karnetu na salę treningową, ale nie tylko. Istnieje kilka sprawdzonych prezentów na święta dla osób, które wyobrażają sobie życia bez aktywności fizycznej. 

1. Biżuteria w kształcie przyrządów do ćwiczenia

Biżuteria sportowa może być w kształcie hantli, kettli, sztang i innych ciężarków. Są także całe naszyjniki, bransoletki, kolczyki czy nawet spinki do mankietów. Taka osoba będzie mogła łatwiej wyrazić siebie i zawsze pamiętać, że sport ma blisko siebie. 

2. Odzież sportowa

Ubranie na siłownię jest zawsze w cenie. Zazwyczaj nie mamy prawie w ogóle czasu, by spacerować pod sklepach lub outletach w poszukiwaniu odpowiedniego stroju do ćwiczeń. W wielu miejscach dostępne są wręcz pełne kolekcje sportowe, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Można także wykupi specjalny bon, który będzie uprawniał do zakupu wymarzonego stroju. 

3. Zegarek sportowy

Zegarek sportowy pomoże kontrolować czas spędzony ma siłowni lub dzienną aktywność. To ważne w przypadku osób, dla których ważna jest regularność ćwiczeń. Taki sprzęt może mierzyć tętno i ilość spalonych kalorii, a także informuje, że np. wyrobił dzienną normę 10 000 kroków.

4. Shakery 

Odpowiedni kubek do przygotowywania koktajli białkowych to must have w kuchni każdego fitnessowego freaka. Mogą być ładne, designerskie, z osobistym motywem. Wszystko zależy od tego, czego wymaga konkretna osoba. 

5. Akcesoria treningowe

I na koniec, można by rzec, że podstawowy prezent dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i regularnie trenuje. To pojęcie jest dość szerokie. Osoby trenujące na siłowni szczególnie docenią  rękawiczki treningowe, a w dalszej kolejności – paski, haki, usztywniacze nadgarstków i pasy treningowe. Osoby preferujące trening w domu ucieszą się na przykład z dobrej jakości sprzętu typu hantle, skakanka, kettlebell, mata treningowa, dmuchana piłka czy ciężarki na rzep zakładane na nogi lub nadgarstki. 

Bez względu na to, dla kogo szukamy tego prezentu, pamiętajmy o tym, by nie pominąć magii świąt i z radością je przeżyć! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.