Anna Lewandowska organizuje szkolenie dla trenerów w Dojo Stara Wieś. Kiedy?

Anna Lewandowska po raz pierwszy organizuje szkolenie dla zawodowych trenerów, instruktorów oraz osób aktywnych, prowadzone przez najlepszych specjalistów z Niemiec i Polski. Kiedy i gdzie?

Anna Lewandowska od kilku lat w Dojo Stara Wieś organizuje obozy treningowe. Trenerka zaprasza uczestników do miejsca, gdzie ona jako zawodniczka karate przelewała siódme poty na macie. Co roku Dojo Stara Wieś odwiedza kilkaset uczestników, którzy chcą przez tydzień zawalczyć o lepszą wersję siebie. Tym razem Lewandowska po raz pierwszy organizuje szkolenie dla trenerów. 

Trainers’ Summit w Dojo Stara Wieś 

Trainers’ Summit to wydarzenie, w trakcie którego spotkasz wyjątkowych specjalistów, instruktorów i Mastertrenerów z Niemiec i Polski, a także weźmiesz udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i treningach. To niepowtarzalna szansa, aby wzbogacić swój warsztat i poszerzyć wiedzę na temat całego procesu treningowego

- czytamy na stronie wydarzenia. 

W Europejskim Centrum Budo „Dojo – Stara Wieś”, na specjalne zaproszenie Anny Lewandowskiej, pojawią się certyfikowani instruktorzy TRX, RKC Kettlebell, specjaliści przygotowania motorycznego i fizjoterapii, dwukrotna mistrzyni Azji w skakaniu na skakance, a także znani na całym świecie trenerzy personalni z Munich Personal Training Lounge.

Co w planie?
Warsztaty, treningi i wykłady najlepszych specjalistów z Niemiec i Polski. Trening z Anną Lewandowską i Healthy Team’em. 

Dla kogo?
Dla trenerów oraz osób aktywnych pasjonujących się sportem i chcących poszerzyć swoją wiedzę

Kiedy?
25-27.10.2019
Zakwaterowanie 25.10.2019 od godziny 14:30
Wykwaterowanie 27.10.2019 po godzinie 15:00

Gdzie?
Dojo Stara Wieś

KOSZT:
Early birds wrzesień – 2250 zł
październik – 2350 zł

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Trainers’ Summit. 

Jeżeli jesteście ciekawi, dlaczego Dojo Stara Wieś jest tak bliskie sercu Anny Lewandowskiej, posłuchajcie naszej rozmowy z trenerką. 

Zobacz wideo

Portal Myfitness.gazeta.pl jest jedynym patronem medialnym tego wydarzenia. 

Więcej o: