Zupełnie nowy format imprezy biegowej - The Night Mile powered by adidas

Już 19 października w stolicy odbędzie się The Night Mile - wyjątkowa imprezabiegowa napędzana przez adidas. To okazja, by zmierzyć się z dystansem 1 mili(1609 m), złamać najlepszy czas na 100 metrowym odcinku specjalnym trasy,ale przede wszystkim dobrze się bawić przy bicie, który podyktują zaproszeni Dj-e.Natomiast po biegu wszyscy doładują baterie na after party rozkręcanym w ElektrowniPowiśle.

The Night Mile to impreza biegowa jakiej jeszcze nie było. Każdy znajdzie tu coś dla siebie -
możliwość pobicia życiówki na dystansie jednej mili lub szansę, by postawić pierwsze kroki
na starcie atestowanego biegu. A wszystko to pod osłoną zmroku, by poczuć energię
budzącego się do nocnego życia miasta. Start i meta biegu zlokalizowane będą na terenie kompleksu Elektrownia Powiśle. Następnie biegacze spróbują swoich sił na odcinku, który połączy dwie strony Warszawy - trasa biegu poprowadzi przez Most Świętokrzyski. Ostatnie 100 metrów to odcinek specjalny, na którym będzie można wykręcić jeszcze lepszy wynik. Po biegu odbędzie się after party
w industrialnym otoczeniu Elektrowni Powiśle. O oprawę muzyczną całej imprezy zadbają
Dj-e Michał Ziętara i ZuzaOK. The Night Mile to impreza biegowa tworzona w duchu eko-friendly. Po raz kolejny, adidas podejmuje inicjatywy na rzecz ekologii i zapobiegania zanieczyszczeniom, kontynuując działania znane m.in. ze współpracy z fundacją Parley na rzecz oczyszczania oceanów.

Podczas całego wydarzenia ograniczone zostanie zużycie plastiku - uczestnicy proszeni są o zabranie własnych bidonów wielokrotnego użytku. Środki zebrane z opłat startowych w całości wesprą Fundację alter eko, której celem jest działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta. W pakiecie startowym znajdzie się m.in. torba z recyklingowanych butelek. Koszt udziału w biegu wynosi 29 zł. Liczba miejsc jest limitowana.

W skład pakietu startowego wchodzą:

  • numer startowy
  • dedykowana koszulka adidas
  • eko torba wykonana z recyklingu plastikowych butelek
  • świecąca biegowa opaska

ROZKŁAD JAZDY THE NIGHT MILE:
kiedy: 19.10.2019
gdzie: Elektrownia Powiśle
19:00 Otwarcie imprezy i punktu depozytów
19:45 Rozgrzewka
20:30 Start biegu
21:00 After Party


WYDAWANIE PAKIETÓW W SKLEPIE BIEGACZA POWIŚLE
18.10 piątek: 16-20:00
19.10 sobota: 10-19.30


Wszystkie osoby, które chciałyby przygotować się do startu w The Night Mile mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach w adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38. To część globalnej społeczności, która łączy biegaczy z całego świata. W Warszawie każdy ma możliwość spróbowania różnych aktywności – od treningów biegowych, poświęconych sile biegowej, technice, szybkości przez treningi ogólnorozwojowe. Zajęcia mają różne poziomy zaawansowania, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, mogą zacząć od typowo amatorskich zajęć “My first run”.

W ramach przygotowań do The Night Mile, trenerzy adidas Runners Warsaw stworzyli
specjalny plan treningowy, który pozwoli pewnie i bezpiecznie wystartować w biegu.
Zapisy na bieg prowadzone są przez stronę internetową: https://arthenightmile.pl/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.