Wysportowany 65-latek udowadnia, że wiek się nie liczy. Jego umięśnione ciało zawstydzi niejednego nastolatka

Postać 65-letniego Wojciecha Węcławowicza to najlepszy przykład na to, że wiek nie ma zupełnie znaczenia, jeśli w grę wchodzi pasja i adrenalina. Ten były wicemistrz świata w pięcioboju udowadnia, że nigdy nie jest za późno na bycie wysportowanym.

65-letni Wojciech Węcławowicz z każdym dniem pokazuje, że żadne wyzwania nie są mu straszne. Ten wysportowany mężczyzna szerzej znany jest pod instagramowym pseudonimem Fit_oldboy i nie ma dnia, by nie pochwalił się na swoim profilu nowym zdjęciem. Zazwyczaj zawstydza młodszych kolegów idealnie wyrzeźbionymi mięśniami brzucha i muskularną sylwetką. 

65-latek udowadnia, że nigdy nie jest za późno na bycie w formie

Rzeczywiście, forma tego 65-latka robi wrażenie. Pan Wojciech Węcławowicz był między innymi trenerem kadry Polski juniorek w siedmioboju i olimpijczyków Krzysztofa Krawczyka oraz Urszuli Włodarczyk. Po latach także i on postanowił osiągnąć sukces w sporcie. Na koncie ma już zdobycie tytułu wicemistrza świata w pięcioboju podczas Mistrzostw Świata Masters w Toruniu. 

 

Mężczyzna trenuje przede wszystkim na rolkach i na rowerze. Wraz z synem, który jest trenerem personalnym, ćwiczą regularnie i wzajemnie się szkolą i motywują. Jak widać, pasje ojca przeszły bezpośrednio na syna. Węcławowicz jest na co dzień nauczycielem wychowania fizycznego. Niezwykle ważne jest dla niego inspirowanie młodych ludzi i zachęcanie ich do aktywności. 

Co ciekawe, mężczyzna zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia i filmy, które uzupełnia rymowanym opisem. 65-latek zazwyczaj stara się dostosować trening do swoich aktualnych możliwości. Wiosną i latem spędza sporo czasu na drążku, ćwicząc przy tym mięśnie ramion i brzucha. Jak sam przyznaje, najtrudniejsze były pierwsze dwa miesiące treningów. 

 

Jego obserwatorzy są pełni podziwu dla kondycji mężczyzny. Pod każdym postem na jego profilu pojawiają się komentarze pełne zachwytu i zdziwienia. 

Wow, szanuję i jestem pełna podziwu!
Rewelacja, to jest coś pięknego.
Nie chciało mi się... Teraz, po zobaczeniu zdjęcia już mi się chce i idę. Dzięki!

- fani piszą pod zdjęciami. 

Rzeczywiście, kondycja i muskulatura mężczyzny robi wrażenie. Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na kolejne efekty treningów. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.