Gwiazda Instagrama pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Zdjęcie dzień po porodzie może zaskoczyć

Amber Clark to influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,4 mln fanów. Kobieta jest mamą trójki dzieci. Teraz pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Pewne jest, że niektórzy mogą być zaskoczeni zdjęciem dzień po porodzie.

Dobrze wiemy, że każda kobieta po porodzie wraca do formy, czy wagi sprzed ciąży w swoim czasie. Niektórym kobietom przychodzi to łatwiej, inne muszą się nieźle namęczyć i dać sobie zdecydowanie więcej czasu. Przykładem może być Sara Boruc, która tydzień po porodzie pochwaliła się niemalże płaskim brzuchem. Jak się później okazało, gwiazda przyznała, że była to zasługa aktywności fizycznej w ciąży. Jeśli nie widzieliście tego zdjęcia, możecie zobaczyć je tutaj.

Amber Clark to gwiazda Instagrama, która również postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem przed i po ciąży. Warto dodać, że jest ona mamą trójki dzieci, dlatego efekt po sześciu miesiącach tym bardziej może zaskoczyć. 

Zobaczcie również, jak udało się wrócić do formy po ciąży Sylwii Bombie.

Zobacz wideo

Amber Clark pokazała ciało po ciąży

Na pierwszym zdjęciu widzimy Amber w dziewiątym miesiącu ciąży, na ostatnim zdjęciu 6 miesięcy po porodzie. Efekt? Zaskakujący. Po ciążowych kilogramach nie ma już śladu. Pomiędzy tymi ujęciami pojawiły się również dwa inne. Pierwsze z nich to zdjęcie dzień po porodzie, które może nieźle zaskoczyć, bowiem Amber na fotce ma nadal duży brzuch. Na kolejnym, tydzień po porodzie widać, że ten brzuch jest znacznie mniejszy. Nie dziwi więc reakcja fit gwiazdy na to zestawienie. 

Wiem, że to naprawdę banalne, ale spójrzcie sami, jak szalone są nasze ciała? To niesamowite.

- napisała na Instagramie. 

 

Fani są zachwyceni. 

Wyglądasz wspaniale.
Idealna figura.
To bardzo ważny post. Dziękuję ci za to, że go opublikowałaś.
Jesteś inspiracją dla wielu.

- czytamy w komentarzach. 

Powrót do formy po ciąży

Amber Clark zdradziła, w czym tkwi sekret tak spektakularnej metamorfozy. Okazuje się, że chodzi głównie o dietę. Kobieta od kilku lat jest na diecie ketogenicznej, która jak sama przyznała, nie jest dla wszystkich, ale na nią działa. Na czym polega dieta "keto"? Przede wszystkim na minimalnym spożyciu węglowodanów, względem jedzenia zdrowych tłuszczy. Procentowy rozkład makroskładników powinien wynosić: białko 20%, tłuszcz 70–75%, węglowodany 5–10%. Więcej o diecie ketogenicznej przeczytacie tutaj.

Uwaga! Należy jednak pamiętać, że przy każdej nowej diecie, ważna jest konsultacja lekarza specjalisty. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.