Victoria Beckham skrytykowana za zły dobór modelek do najnowszej kampanii. Internauci: "proszę, nakarm je"

Kontrowersyjna zapowiedź najnowszej kampanii reklamowej Victorii Beckham wywołała nie małą falę komentarzy. Oburzeni internauci od razu zareagowali. Bardzo szybko pojawiły się głosy mówiące o tym, że projektantka mody wybiera zbyt szczupłe modelki do swoich projektów i jednocześnie promuje u siebie niezdrowy wygląd dziewczyn.

Victoria Beckham opublikowała na swoim instagramie zdjęcia, które przedstawiają najnowszą kampanię reklamową przygotowaną właśnie przez popularną projektantkę mody. Na reakcje oburzonych fanów nie trzeba było długo czekać. Została oskarżona o promowanie "zbyt szkieletowego wyglądu modelek". To nie pierwszy raz w historii mody, kiedy to obecnie 45-letnia Beckham została skrytykowana za swoje wybory. Obsada jej najnowszej kampanii reklamowej także wydaje się zdecydowanie zbyt chuda. 

Victoria Beckham skrytykowana za zły dobór modelek do najnowszej kampanii

Victoria Beckham kontrowersyjne zdjęcia zamieściła na swoim koncie na instagramie w miniony piątek. Choć od momentu publikacji minęło już trochę czasu, pod postem jeszcze długo pojawiały się nowe komentarze internautów, szczerze przejętych zaistniałą sytuacją. Wielu z nich nie szczędziło sobie negatywnych komentarzy. 

Ta dziewczyna wygląda naprawdę źle, @victoriabeckham. Spójrz na wielkość jej głowy i proporcje do jej ciała. Czy czujesz się dobrze, promując ten wygląd?
Chore! To wygląda jak jawna promocja zaburzeń odżywiania. Promujesz to, pani Beckham?
Ona powinna coś szybko zjeść 

- pisali zdenerwowani internauci. 

Co ciekawe, pod zdjęciem pojawiły się także pozytywne komentarze dotyczące świeżej kampanii. 

Ona wygląda super. Hejterzy się nie znają!
Piękna sukienka

- pisali w obronie projektantki. 

Victoria Beckham opublikowała także inne zdjęcia, promujące kampanię. Na zdjęciach pojawiły się również inne modelki, które prezentują projekty gwiazdy. To nie pierwsza sytuacja w karierze Beckham, kiedy została skrytykowana za wybór modelek. W marcu 2016 roku Victoria musiała się zmierzyć z falą krytyki w mediach społecznościowych po opublikowaniu dziwacznego GIF-u modelu na swojej stronie na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.