"Przerwa na kawę" z Anną Lewandowską. "Jestem żoną, sportowcem, WAG's. Dumną WAG's"

Anna Lewandowska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Trenerka jest teraz nie tylko motywatorką, ale również prawdziwą bizneswoman. Już wkrótce otwiera kolejny biznes. Czy będzie to coś tylko dla kobiet?

Wszyscy poznaliśmy Annę Lewandowską jako zawodniczkę karate, trenerkę i żonę Roberta Lewandowskiego, jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy. Jej kariera nabrała ogromnego tempa, co zresztą widać gołym okiem. Na Instagramie obserwują ją ponad 2 miliony fanów, a liczba jej biznesów i przedsięwzięć, w które się angażuje, stale rośnie.

Choć dotychczas określenie WAG's kojarzyło się negatywnie, Ania w nowym odcinku "Przerwy na kawę", przyznaje, że jest dumna z bycia żoną piłkarza. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda życie jednej z najpopularniejszych Polek, a także tego, czy Klara będzie miała rodzeństwo, zobaczcie najnowszy odcinek z Anną Lewandowską w roli głównej. 

Zobacz wideo

Poprzednie odcinki znajdziecie tutaj

Więcej o:
Komentarze (35)
"Przerwa na kawę" z Anną Lewandowską. "Jestem żoną, sportowcem, WAG's. Dumną WAG's"
Zaloguj się
 • ggargi

  Oceniono 16 razy 12

  Jedynym osiągnięciem Anny jest bycie żoną znanego piłkarza .... resztę zawdzięcza byciu żoną znanego piłkarza ... Kot zna jej wcześniejsze osiągnięcia???

 • occam

  Oceniono 12 razy 10

  Znów nie ma dnia bez Lewandowskiej na głównej gazeta. Działanie to ma odwrotnie proporcjonalne od zamierzonego. Ulewa się.

 • minkat

  Oceniono 10 razy 8

  estem żoną, sportowcem, WAG's. Dumną WAG's" WAG's to liczba mnoga. Pojedyncza to WAG. Nie mam zamiaru tego ogladac, wiec chyba nigdy sie nie dowiem czy to Lewa cierpi na rozdwojenie jazni, czy autorka tego artykulu nie wie o czym pisze.

 • Jan Nowak

  Oceniono 12 razy 8

  Baba ma kasę od Lewego i media ją promują. Pustaka...

 • bigmaciek

  Oceniono 9 razy 7

  Sponsorowana kryptoreklama badziewia "by Ann"

 • elzbietttta

  Oceniono 6 razy 6

  Anna z „palcy”.

 • prawdaprawda

  Oceniono 5 razy 5

  Ło matko bosko!
  Nowa "Matka Polka" wersja po tuningu.
  Zlitujcie się i nie reklamujcie jej tak nachalnie. Zwłaszcza, że nic szczególnie mądrego nie ma do powiedzenia.

 • rafikzratusza

  Oceniono 4 razy 4

  cóż Lewandowska mi wisi; jest niczym produkt wciskany przez akwizytora; ale w dzisiejszym świecie wiem że znajdą się pustaczki które posikają się by zjeść batonika by ann; ciekawe czy Lewandowski dzisiaj coś ustrzeli - jedyne co mnie interesuje odnośnie Lewandowskich

 • claudiusz

  Oceniono 4 razy 4

  ta slodka idiotka zabierajaca glos na kazdy temat dziala mi na nerwy....predzej czy pozniej ludzie beda jej mieli po dziurki w nosie...no i ta prymitywna twarz...fujjj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX