Kamila, znana jako Mama trenuje, pokazała swoja metamorfozę. Robi wrażenie

Trenerka personalna, znana szerzej jako Mama trenuje, jest świeżo upieczoną mamą. Jak przyznaje, jej przygoda ze zdrowym stylem życia rozpoczęła się dopiero w 2017 roku. Wtedy zapragnęła osiągnąć lepszy wygląd. Dzisiaj zdradza, jak czuć się dobrze w swoim ciele i jak osiągnąć upragniony efekt.

Trenerka personalna i instruktorka fitness nie stroni od publikowania zdjęć swojej metamorfozy. Kobieta chwali się, jak wiele osiągnęła dzięki ćwiczeniom i zdrowszemu podejściu do swojego ciała. Dzisiaj może pochwalić się wysportowaną i umięśnioną sylwetką, ale nie zawsze tak było. Jeszcze w 2017 roku ważyła znacznie więcej, a jej wygląd nie był spełnieniem jej marzeń. Obecnie trenerka jest także ambasadorką marki Ewy Chodakowskiej

Kamila, znana jako Mama trenuje, pokazuje swoją metamorfozę 

Jej przemiana to najlepszy przykład na to, że zmiany można wprowadzić z dnia na dzień, ale potrzeba uporu i konsekwencji, by uzyskać wymarzone efekty. Kamila, jak widać, wytrzymała w swoich postanowieniach i zmieniła styl życia o 180 stopni. Postawiła na zdrowe odżywianie, regularne treningi i wyrzuciła ze swojego słownika słowo "dieta", bo jak mówi, jest ono mocno ograniczające. 

 
 

Metamorfoza Kamili robi wrażenie także pod kątem jej świadomego podejścia do tematu odchudzania. Postawiła na zmiany, które mają być wprowadzone na lata, a sama przemiana przyniosła jej więcej, niż się spodziewała. 

Wyznacz sobie cel i nie daj sobie wmówić, że jest głupi czy że go nie osiągniesz. Jesteś wyjątkowa, jesteś silna i mówię ci nie tylko jako kobieta, ale też jako matka, która nie miała żadnej pomocy ze strony babć, cioć czy dziadków, DASZ RADĘ! Wierzę w Ciebie tak, jak uwierzyłam w siebie

- motywuje swoje obserwatorki na instagramie. 

Wiele zawdzięcza także treningom, które od samego początku wykonywała razem z Ewą Chodakowską. To właśnie taka aktywność fizyczna otworzyła jej drzwi do lepszego samopoczucia. 

Zaczęłam jeść zdrowo i mniejsze porcje! Do tego dorzuciłam aktywność fizyczną. Ooo nie, to, że @chodakowskaewa robiła cały trening nie oznacza, że ja też. Na początku umierałam po 10 minutach, ale zaciskałam zęby i za każdym razem dorzucałam choćby jedną minutę

- przyznaje otwarcie Kamila. 

 

Dziewczyna pracuje w swoim zawodzie i jako trenerka personalna pomaga także innym osiągnąć wymarzony wygląd i kondycję fizyczną. Twierdzi, że praca daje jej wiele satysfakcji, ale jednocześnie zmusza ją do własnych treningów po godzinach pracy. Małe dziecko nie jest dla niej żadną wymówką. Znajduje czas na sprzątanie, ćwiczenia i spędzanie czasu z mężem. 

Chciało mi się dobrze czuć we własnym ciele i tym się kierowałam. Chciałam czuć ten przypływ energii. Chciałam żyć, a nie użalać się nad sobą i negatywnie zazdrościć innym

- wyznaje. 

Pod zdjęciami dziewczyny pojawiają się pozytywne komentarze jej obserwatorów, dla których jest inspiracją i ogromną motywacją. Chwalą między innymi jej determinację i silną wolę. 

Metamorfoza obłędna. Gratulacje wielkie.
Jesteś mega inspiracją!
Zmiana niesamowita, ale prawdziwa, brawo

- komentują fani. 

Metamorfoza Kamili jest warta uznania także pod jeszcze jednym względem. Inspiruje do zdrowszego i bardziej przemyślanego trybu życia. Trenerka zachęca, by wziąć życie w swoje ręce i nie podążać ślepo za obecnie panującymi trendami. Kamila radzi, by nie bać się eksperymentować i szukać idealnej drogi dla siebie. 

Lubicie imponujące metamorfozy? Zobaczcie przemianę Kamili Saganowskiej, która schudła prawie 20 kg. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.