Wysportowana 56-letnia Lisa Rinna tańczy w bikini. "Uwielbiam komentarze pełne krytyki"

Lisa Rinna to amerykańska aktorka serialowa, a prywatnie mama dwójki dzieci. Ostatnio na swoim instagramie opublikowała zdjęcie, na którym tańczy w bikini w rytm dobrze znanej piosenki. Jak sama przyznaje, fascynują ją komentarze pełne zazdrości i krytyki.

Lisa Rinna początkowo opublikowała nagranie, na którym tańczy w rytm piosenki Billie Eilish w lipcu tego roku. Jej fani mogli więc poczuć się lekko zdziwieni, kiedy znów zobaczymy na koncie aktorki podobny filmik. Ta 56-letnia gwiazda serialu "Słoneczny patrol" często nagrywa siebie tańczącą w samym stroju kąpielowym. Co ciekawe, jej filmiki nie spotykają się z pozytywnym odbiorem wśród jej obserwatorów. 

Wysportowana 56-letnia Lisa Rinna tańczy w bikini

Wrzucony do sieci film, na którym Lisa Rinna tańczy, spotkał się z falą krytyki ze strony jej obserwatorów. Aktorka wystąpiła w nim w kolorowym bikini i kowbojskim kapeluszu. Mama dwójki dzieci wygląda na nim naprawdę świetnie, a jej ciało jest naprawdę umięśnione. 

 

56-letnia gwiazda pokazała swoje najlepsze ruchy i wbrew krzywdzącej opinii fanów, prezentowała się rewelacyjnie. Jak widać, celebrytka ma do siebie i swojego ciała naprawdę spory dystans. Nie omieszkała więc skomentować kilku złośliwych komentarzy jedynym zdaniem.

Uwielbiam, jak was to tak bardzo denerwuje

- podpisała pod zdjęciem. 

Zdjęcie skomentowały także takie gwiazdy jak Kelly Ripa czy Daisy Fuentes. 

Serio, TO ciało
Najlepsze video 
Świetny taniec

- tym razem komplementowali video znajomi Lisy. 

Lisa Rinna, choć urodziła dwójkę dzieci i w tym roku skończyła 56 lat, wciąż pozostaje w doskonałej formie. Tej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna młoda dziewczyna. Jesteśmy pod wrażeniem!

Lubicie oglądać tańczące gwiazdy? Zobaczcie, jak Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczą na plaży. To prawdziwy hit!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.