Ashley Graham w ciąży publikuje odważne zdjęcie. Fani "cenimy za szczerość"

Ashley Graham to popularna modelka plus size, która niedawno ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Ostatnio zamieściła w sieci zdjęcie, które wzbudziło wiele pozytywnych komentarzy.
Zobacz wideo

Ashley Graham to znana i ceniona od kilku lat modelka plus size. Amerykanka w wieku 16 lat podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelingową Wilhelmina Models i Ford Models. Pojawiła się także na wielu okładkach modowych i lifestylowych gazet, wzięła udział w sesjach zdjęciowych, miedzy innymi u boku Crystal Renn i Amy Lemons. 

Graham nie boi się pozytywnie mówić na temat ruchu body positive. W 2016 roku stała się pierwszą modelką, która pojawiła się w rozmiarze 44 na okładce "Sports Illustrated Swimsuit Issue". Modelka dała się już poznać jako osoba bardzo otwarta i promująca naturalny wygląd kobiet. Ostatnio podzieliła się ze światem wiadomością, że spodziewa się dziecka. Dodatkowo zamieściła na swoim Instagramie odważne zdjęcie, które spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. 

Ashley Graham jest w ciąży i publikuje odważne zdjęcie

Ashley Graham od 2009 roku jest w związku ze swoim obecnym mężem. W sierpniu tego roku ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Graham kilka lat temu zrewolucjonizowała świat mody. Mając pełniejsze kształty, nie wstydziła się pozować u boku szczuplejszych koleżanek. Modelka zupełnie nie ma oporów przed pozowaniem i pokazywaniem swojego naturalnego ciała. 

Obecnie Ashley jest w ciąży, a jej ciało się mocno zmienia. Instagramerka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym widać jej rozstępy. Jak zareagowali odbiorcy? Zalali celebrytkę komentarzami pełnymi zachwytu i uznania. 

 

Zdjęcie zdobyło już ponad 1,2 miliona polubień i wciąż budzi niemałe zainteresowanie. Fani modelki niezwykle entuzjastycznie podeszli do jej zdjęcia i podzielili się swoimi opiniami: 

To jest bardzo ważne. Piękne i KONIECZNIE. jesteś najlepsza ????????
To jest takie prawdziwe!
Nadal jesteś mega seksowna

- pisali. 

Ashley Graham wciąż zachwyca naturalną urodą i ciałem, które nie potrzebuje żadnych ulepszeń. Modelka plus size zapewne będzie dzieliła się kolejnymi zdjęciami z przebiegu ciąży. Czekamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.