Mateusz Borkowski dzieli się odważnym zdjęciem po metamorfozie. Wygląda świetnie!

Mateusz Borkowski to jeden z komentatorów w programie "Googlebox". Sympatię widzów zjednał sobie ciętymi żartami i poczuciem humoru. Długo zmagał się z otyłością, ostatnio jednak zaprezentował światu zdjęcia ze swojej metamorfozy.

Mateusz Borkowski to jeden z tych instagramerów, których na popularnej platformie społecznościowej obserwuje wielu użytkowników. Komentator w programie "Googlebox. Przed telewizorem" zebrał już ponad 145 tysięcy obserwatorów. Borowski publikuje zdjęcia przede wszystkim ze swojego życia prywatnego, ale zdarzy mu się także podzielić kadrem z planu zdjęciowego. Ostatnio zrobiło się na jego profilu naprawdę gorąco - wszystko przez jedno, odważne zdjęcie!

Mateusz Borkowski przeszedł niesamowitą metamorfozę

Profil Borkowskiego zalała ostatnio fala komentarzy, a wszystko to za sprawą jednego, dość odważnego i kontrowersyjnego zdjęcia. Mężczyzna znajduje się na nim zupełnie nagi, a intymną część ciała zasłania jedynie kartką z napisem "Love haters". Co ma znaczyć to zdjęcie? 

 

Ostatnio Borkowski przeszedł naprawdę imponującą metamorfozę, która jest efektem wielu miesięcy ciężkiej pracy. W krytycznym momencie swojego życia ważył aż 230 kilogramy. Big Boy, bo taki pseudonim nosi mężczyzna, postanowił zmienić swoje życie i zapoczątkował metamorfozę. Jej wynikami dzielił się z obserwującymi na swoim koncie na Instagramie, jednak dopiero ostatnie opublikowane zdjęcie wywołało największe zainteresowanie ze strony odbiorców.  

Mateusz Bobrowski schudł aż 140 kilogramów i dzisiaj nie przypomina prawie wcale siebie sprzed metamorfozy! Już na początku lipca zasiadł na kanapie Dzień Dobry TVN chudszy o 133 kilogramy. Postęp jego zmian jest naprawdę imponujący. Mężczyzna nie przestaje jednak dokumentować efektów swoich starań, a jak widać, ostatnie jego zdjęcia wywołują lawinę reakcji. 

Brawo Ty!
Podziwiam i cenię za wytrwałość
Brawo za odwagę

- komentują zachwyceni fani Borkowskiego. 

Rzeczywiście, zmiana, jakiej dokonał w swoim wyglądzie mężczyzna robi wrażenie. Tak i podpis zdjęcia jest wiele mówiący. 

"Love Haters ??????? Skóra w której żyje, z którą żyje i którą KOCHAM ??????? Pisz co chcesz bo możesz a u mnie i tak będzie: GOODLIFE FOREVER ??? - możemy przeczytać w opisie zdjęcia. Jak widać, mężczyzna jest odporny na negatywne komentarze i pozostaje dumny ze swojej metamorfozy. Brawo!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.