Bridget Malcolm zdradza kulisy swojej kariery. "Zyskałam w biodrach 2 cm i nie dostałam kontraktu"

Szczupła sylwetka wciąż jest pożądana w świecie mody i na wybiegach. Jak się okazuje, wiele osób zapomina o własnym zdrowiu i umiarkowaniu w dążeniu do perfekcji. Przekonała się o tym australijska modelka Bridget Malcolm.
Zobacz wideo

Bridget Malcolm to australijska modelka, którą na Instagramie obserwują ponad 334 tysiące użytkowników. Na swoim koncie publikuje zdjęcia z podróży, z sesji zdjęciowych oraz z życia prywatnego. Jednak kilka dni temu Malcolm zamieściła zdjęcia, pod którymi wyznała, że nie udało jej się podpisać kontraktu z jedną z firm, ponieważ miała o dwa centymetry za dużo w biodrach.

Bridget Malcolm zdradza kulisy swojej pracy w modelingu

Dziewczyna pod najnowszymi zdjęciami opowiedziała o tym zdarzeniu, ale podkreśliła, że wyciągnęła z niego wnioski. Publikując je, zwróciła uwagę na swój wygląd. Porównała stare fotografie ze zdjęciami, na których widać, jak wygląda obecnie.

 
To byłam ja, kilka tygodni po tym, jak zostałam odrzucona przez ważnego dla mnie klienta. I teraz. Silna i szczęśliwa. Wtedy klient nie zdecydował się mnie zatrudnić, ponieważ stwierdził, że "moje ciało nie wygląda wystarczająco dobrze"

- wyznaje pod zdjęciem modelka.

Powodem niepodpisania kontraktu przez firmę były dodatkowe dwa centymetry w biodrach modelki. Malcolm opowiada, że było to w czasach, gdy jej organizm nie funkcjonował dobrze - miała problemy z okresem, a żeby się w pełni zregenerować, potrzebowała aż 12 godzin snu. Przyznała, że przez 14 lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania i nieopanowaną chęcią walki o szczuplejsze ciało.

Australijska modelka nie kryje, że najbardziej absurdalne jest dla niej to, że parę lat wcześniej ta sama marka zaakceptowała ją, gdy była szczuplejsza o wspomniane dwa centymetry.

Sytuacja Bridget obecnie zmieniła się. Dziewczyna wygląda dużo zdrowej i czuje się dużo lepiej, cieszy się, że problemy z odżywianiem ma już za sobą. Modelka jest wdzięczna za to, że może współpracować z osobami, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie dziewczyn i troszczą się o ich zdrowie.

Pęd do idealnego wyglądu może okazać się bardzo niebezpieczny. Powoduje nie tylko problemy z odżywianiem, lecz także problemy psychiczne. Dochodzi do nieustannego liczenia kalorii, nadmiaru ćwiczeń, stałego kontrolowania swojej wagi lub nawet prowokowania wymiotów po jedzeniu. Szczególnie groźne są anoreksja i bulimia. Po pomoc w przypadku zaburzeń odżywiania można zwracać się do specjalistycznych klinik.

Więcej o:
Komentarze (24)
Bridget Malcolm zdradza kulisy swojej kariery. "Zyskałam w biodrach 2 cm i nie dostałam kontraktu"
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 16 razy 10

  Tytul na glownej:
  "stracila kontrakt, bo nieznacznie przytyla. Odbilo sie to na jej zdrowiu"
  Skoro przytycie odbilo sie na jej zdrowiu, to zdecydowanie nie powinna tyc!

 • my_kroolik

  Oceniono 16 razy 8

  No taka praca po prostu. Jak zapaśnik przytyje, wypadnie z kategorii wagowej i przez to nie zdobędzie medalu na olimpiadzie, to też ma się skarżyć w mediach? Panna nie musi być modelką. Praca na kasie w Lidlu też jest dobra i tam 2 cm w biodrach nie są przeszkodą.

 • thegosc

  Oceniono 12 razy 4

  Kubica zdradził że stracił kontrakt z Ferrari bo sobie nieznacznie połamał rękę.

 • manstain21

  Oceniono 11 razy 3

  Jeśli w kontrakcie była klauzula, że musi mieć tyle i tyle to chyba oczywiste , że to jej wina.
  Nikt jej nie zmuszał do podpisania kontraktu właśnie z tą firmą, to tylko świadczy jak inteligentna jest ta pani.

 • aker66

  Oceniono 9 razy 3

  No po prostu straszne he he he. Ciekawe jednak jest to, czy w kontrakcie przypadkiem miała zapis, który zabraniał tyć i czy go podpisała ?

 • 4v

  Oceniono 19 razy 3

  Niestety nie ma odważnych, by zaorać towarzystwo kreatorów mody i ich wypaczone, zboczone wręcz preferencje.
  Kobieta ma być aseksualna. Z wielu powodów, z których jednak najważniejsze jest to, żeby nie odwracała uwagi od ubrania.

  Koncerny modowe powinny zostać postawione pod ścianą: albo modelki z "zdrowym" BMI, albo ciuchy prezentowane na modelkach CGI (tworzonych komputerowo).

  Anoreksja jest dziś prawdziwą plagą wśród młodzieży, i choć "chcę być modelką" jest dużo rzadszym powodem, niż kontrola/presja/naśmiewanie się rodziców (a raczej ojca) lub rówieśników, to jednak trzeba to zwalczać na wszelkie możliwe sposoby.

 • bartekgryko

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe, czy ta Pani wierzyła, że dostała kontrakt za inteligencję a nie wygląd ? jeżeli się traci wygląd, a inteligencji nie przybyło (jak widać) to pozostaje narzekać na cały świat.

 • kms2x

  Oceniono 3 razy 1

  Kobieta powinna się przestawić na pozytywne myślenie! Niech zrobi sobie wary na glonojada, przyjedzie na interview do Glapy i pewnie zrobi karierę w bankowości! A ona tylko narzeka.

 • oyesu

  Oceniono 10 razy 0

  miała jedno zadanie i nawet tego niepotrafiła zrobic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX