Imponująca metamorfoza matki dwójki dzieci. Schudła ponad 120 kg i bierze udział w zawodach fitness

Ostatnio zrobiło się głośno o April Wood z Surprise w Arizonie, która schudła ponad 120 kilogramów w trzy lata. Teraz próbuje swoich sił w zawodach fitnessowych i marzy o nagrodzie 20 000 dolarów, dzięki której mogłaby przejść operację usuwania skóry z okolic ramion, brzucha i ud.
Zobacz wideo

April Wood to 38-letnia mieszkanka Arizony, która postanowiła zmienić swoje życie. Wyznaje bowiem, że był czas, gdy jej waga wskazywała prawie 200 kg. Amerykance udało się schudnąć i teraz waży 72 kg. Do zmian skłoniły ją problemy w trakcie zabaw z dziećmi. To był przełomowy moment w jej życiu.

Niesamowita metamorfoza kobiety, która ważyła blisko 200 kg

Kobieta przeszła naprawdę długą drogę, by z 200 kg zejść do wagi wahającej się w okolicach 70 kg. O swoich emocjach opowiada w wywiadzie dla Daily Mail. April już jako dziecko miała nadwagę i skłonności do spożywania zbyt dużej ilości niezdrowych posiłków. Jako osoba dorosła jadła także sporo fast foodów, a do tego nie potrafiła opanować swojej wagi. Pomimo wielokrotnych prób odchudzania, jej waga znów rosła.

‘Przez całe życie miałam nadwagę. W pewnym wieku jednak zauważasz to i starasz się kontrolować. Ale to wcale nie działa, kiedy nie masz odpowiedniej motywacji i wiedzy, jak sobie radzić z otyłością

- wyznaje April Wood w wywiadzie dla Daily Mail.

 


Życie kobiety diametralnie zmieniło się w 2015 roku, kiedy uświadomiła sobie, że nie jest w stanie aktywnie uczestniczyć w zabawie ze swoimi dziećmi. Postanowiła więc zacząć chodzić na siłownię, zatrudniła prywatnego trenera. Zmieniła także dietę, dzięki której przyjmowała mniej kalorii.

Początkowe ćwiczenia April zajmowały 30 minut i zazwyczaj polegały na treningu siłowym, połączonym z 30-minutowym treningiem cardio. By jeszcze lepiej zmotywować się do pracy nad swoim ciałem, zapisała się także na karate.

W końcu zauważyła, że jej nawyki uległy zmianie. Waga zaczęła spadać. Po utracie pierwszych 45 kilogramów, April Wood postanowiła nagrodzić się i przefarbowała włosy na... fioletowo.

Co najciekawsze, fitness wszedł w krew całej rodzinie i teraz wszyscy jej członkowie mogą wspólnie spędzać czas. Syn kobiety lubi uczestniczyć w treningach na siłowni, natomiast córka odnajduje się podczas ćwiczeń w domu.

Do kwietnia 2018 April pozbyła się 120 kilogramów i poczuła siłę, jakiej dotąd nie znała. Zdecydowała się wziąć udział w konkursie "Ms. Health & Fitness". Kobieta rywalizuje obecnie z 6000 innych zawodniczek. Nagrodą jest sesja zdjęciowa na okładkę magazynu i 20 000 dolarów.

April Wood często narzeka na nadmiar skóry w okolicach ud, brzucha i ramion. Wygląda to nieestetycznie i przeszkadza kobiecie w pełni cieszyć się życiem. Marzy więc o operacji usunięcia nadmiaru skóry.

 
Pragnę, by każdy wierzył w to, że jeśli naprawdę chce schudnąć, jest to możliwe. Jestem tego przykładem!

- zachęca kobieta.

Wystarczy mocno pracować, a cel jest do osiągnięcia. Wiem, że jestem inspiracją dla wielu ludzi!

Metamorfoza April Wood jest rzeczywiście niesamowita. Sami oceńcie efekty jej ciężkiej pracy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.