Połączenie sportowego stylu z kobiecością

Najnowsza damska kolekcja marki Oakley ujrzała światło dzienne. Zaprojektowana z myślą o kobietach, które żyją w ciągłym pośpiechu, a życie to dla nich nieskończona przygoda. Każda z nas marzy o okularach, które sprawdzą się w parku na porannych lekcjach yogi bądź podczas wyczerpującego maratonu. Marka Oakley znana głównie z innowacyjnej technologicznie strony, tym razem idzie o krok dalej - łącząc klasyczny oraz kobiecy design ze sportową funkcjonalnością. W ten sposób powstała kolekcja, odpowiednia na każdą okazję.

Wszystkie okulary marki Oakley posiadają technologię PRIZM. Stanowi ona duże udogodnienie, ponieważ dzięki zaawansowanej technologii soczewki, dopasowują wzrok do określonych warunków środowiska sportowego. Zrewolucjonizowały one tym branżę optyczną. Nowe modele okularów przeciwsłonecznych takie jak : Rev Up, Low Key czy Top Knot to idealne połączenie sportu wraz z kobiecością. Poniżej przedstawiamy wam szczegółowy opis każdego z modeli.

informacja prasowainformacja prasowa Oakley

Marka Oakley wychodzi nam naprzeciw i prezentuje zupełnie inny model niż dotychczas. Top knot - bo to o nim mowa, to połączenie stylu vintage z nowoczesnymi kolorowymi soczewkami. Warto zauważyć, że kształt frontu to zupełnie nowe podejście do formy „kocich oczu”, które są modne już od kilkunastu sezonów. Dzięki ich uniwersalnemu stylowi idealnie nadają się na sportowe aktywności, ale również sprawdzą się przy bardziej formalnej okazji. Okulary są dostępne w innych wersjach kolorystycznych.

Kolejne propozycje od marki Oakley zaprojektowane zostały po to, by nadążyć za życiem aktywnych kobiet. Rev Up to jedne z najbardziej wygodnych okularów przeciwsłonecznych. Poza świetnym designem posiadają one antypotowe noski – dzięki nim możemy czuć się komfortowo podczas aktywności fizycznych oraz przy dużych temperaturach. Aby zminimalizować efekt sportowych okularów zostały wyposażone w bardzo kobiece detale na zauszniku.

Kolejna propozycja to model Low Key. Wzbogacony jest w bardzo podobne funkcje co poprzednik. Główną cechą produktu jest uniwersalność. Soczewki są znacznie większe niż w modelu Rev Up. Idealnie sprawdzi się u kobiet z kwadratową bądź podłużną twarzą.

informacja prasowainformacja prasowa Oakley

Najnowsza kolekcja okazuje się idealnym rozwiązaniem dla aktywnych oraz eleganckich kobiet, które stawiają na komfort. Uniwersalność okularów sprawia, że można je nosić 24/7, czy to w pracy czy w czasie wolnym. Jeśli stawiasz na wygodę są to okulary przeciwsłoneczne właśnie dla ciebie.