Mama ma 64 lata, a córka 34. Ludzie myślą, że są siostrami. Podobno to zasługa medytacji

Pochodząca z Bradford Angela Paul ma 64 lata i zachwyca swoim wyglądem. Twierdzi, że jej młodzieńczy wygląd to zasługa stylu życia, który prowadzi odkąd skończyła 20 lat. Wtedy zdiagnozowano u niej toczeń. Ludzie często myślą, że jest siostrą swojej córki i oskarżają o operacje plastyczne. Jednak, jak otwarcie przyznaje, nigdy żadnej się nie poddała.
Zobacz wideo

Angela Paul ma 64 lata, pochodzi z Bradford, a obecnie mieszka w Kalifornii. Już jako 16-latka rozpoczęła pracę na pełen etat jako modelka. Przez wiele lat paliła papierosy, jednak gdy w wieku 20 lat zdiagnozowano u niej toczeń, postanowiła zadbać o swoje zdrowie i zmienić styl życia. Pomogło to złagodzić objawy choroby bez stosowania leków. 

W wieku 30 lat urodziła córkę Arielle, która ma obecnie 34 lata, i poświęciła się jej wychowywaniu. Teraz, mimo swojego wieku, Angela jest w tak dobrej formie, że często postrzegana jest jako siostra swojej córki. Przyznaje również, że bardzo często dostaje propozycje randek od dużo młodszych mężczyzn.

Jak dba o siebie 64-letnia Angela Paul, by nieustannie wyglądać tak młodo?

Angela Paul przyznaje, że dużą rolę w tym, jak wygląda po sześćdziesiątce, odgrywają jej dobre geny, ale także styl życia, który prowadzi od wielu lat.

Kiedy byłam jeszcze młoda, zaczęłam dbać o swój organizm poprzez odżywianie, ćwiczenia, medytację i sposób myślenia. Im młodszy człowiek zaczyna dbać o siebie, tym większe efekty widać w przyszłości

- przyznaje Angela.

Zdiagnozowanie tocznia było dla niej sygnałem alarmowym, który pchnął ją do wprowadzenia zmian w swoim stylu życia. Wówczas medytacja i troska o siebie stały się dla niej podstawą. 64-latka nie je mięsa już od 38 lat, ale za to w jej diecie królują ryby oraz sushi. Każdego dnia je awokado, rano wypija ciepłą wodę ze świeżym imbirem i cytryną, a ponadto ogranicza się do jednej kawy dziennie.

Nie piję dużo alkoholu, ale kiedy to robię, wolę trochę wódki niż wina, ponieważ ma mniej cukru

 - zdradza 64-latka.

Oprócz zdrowego odżywiania, Angela przykłada ogromną wagę do aktywności fizycznej oraz medytacji. Od pięciu lat regularnie - cztery do pięciu razy w tygodniu - uczęszcza na lekcje Zumby. Ten rodzaj treningu sprawia, że Angela czuje się pełna energii, młodzieńczo i seksownie.

 

Czy Angela Paul poddała się operacjom plastycznym?

64-latka przyznaje, że nie uniknęła komentarzy oskarżających ją o notoryczne poprawianie urody u chirurga plastycznego oraz korzystanie z usług medycyny estetycznej. Sama zainteresowana twierdzi, że to właśnie medytacja oraz niejedzenie mięsa są największymi czynnikami wpływającymi na jej młody wygląd. Napisała nawet na ten temat dwie książki, w których przyznała, że w rzeczywistości jest przeciwna chirurgii plastycznej i celowo jej unika.

Osobiście jestem przeciwna chirurgii plastycznej z kilku ważnych powodów. Po pierwsze, chcę wyglądać naturalnie najlepiej jak potrafię. Po drugie, staram się unikać wszelkiego rodzaju operacji. W erze mediów społecznościowych kobiety zasypywane są wiadomościami na temat tego, jak powinny wyglądać, więc naprawdę ważne jest, aby przestać porównywać się z kimkolwiek i być po prostu sobą

- przyznaje na swoim Instagramie.

Zobacz także: Yazemeenah Rossi robi furorę w internecie. Modelka ma 64 lata i ciało 30-latki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.