Kultowe klapki Kubota wkrótce kupicie w Biedronce. Ile będą kosztować?

W latach 90. każdy chciał mieć klapki Kubota. Kusiły między innymi niską ceną i niezłą jakością. Nie da się ukryć, że zyskały miano kultowych. W przyszłym tygodniu fani marki będą mieli okazję kupić je w Biedronce. Cena ma być bardzo atrakcyjna.
Zobacz wideo

Kiedy klapki Kubota weszły na polski rynek? Dokładnie 25 lat temu. W tym roku marka świętuje więc swoje ćwierćwiecze. Tak jak w latach 90. cieszyły się ogromną popularnością, tak kilka lat później były totalnym obciachem.

W zeszłym roku jednak powróciły, ale w totalnie innym wydaniu. Odświeżone modele w niczym nie przypominały starych klapek z rzepami, a influencerzy w swoich social mediach chętnie chwalili się powrotem marki. Również gwiazdy, takie jak Filip Chajzer, Ada Fijał czy Olga Frycz, na swoich kanałach publikowały zdjęcia w nowych modelach Kubotów. Co ciekawe, nowe modele Premium są robione przez czworo pasjonatów z Łodzi i produkowane w Polsce, a nie w Chinach. Wykonane są ze skóry i kosztują 199,99 zł.

 

Już w przyszłym tygodniu, od 25 lipca, klapki Kubota będzie można kupić w sieci sklepów Biedronka. W ofercie dostępne będą dwa modele męskie w rozmiarach 41-44 i cztery modele damskie w rozmiarach 37-40. Ile będą kosztować? Cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi 19,99 zł. Promocja dostępna będzie do 7 sierpnia

Więcej o: