28-letnia mama trójki dzieci schudła ponad 60 kilogramów. Niesamowita przemiana

28-latka z Australii, Natalie Hirst, przeszła zupełną metamorfozę. Poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia, udało jej się zrzucić aż 60 nadprogramowych kilogramów. Teraz jest naprawdę fit i sexy! Jakie treningi wykonywała i jak wyglądała przed tą życiową zmianą?
Zobacz wideo

Niesamowita metamorfoza Australijki

Natalie Hirst pochodzi z Australii i jest matką trójki dzieci. Kobieta przez wiele lat zaniedbywała swój wygląd i zupełnie nie zwracała uwagi na swoją wagę. Tuż po trzecim porodzie zauważyła, że przez sześć ostatnich lat przytyła aż 48 kilogramów. Ważyła w tamtym momencie aż 130 kilogramów!

Kobieta w 22 tygodniu swojej pierwszej ciąży odkryła, że ma zaawansowaną chorobę serca, którą powinna natychmiast zacząć leczyć.Lekarze powiedzieli jej, że nie może wykonywać żadnych aktywności fizycznych. Wiązało się to dla niej z siedzącym trybem życia i nieustanną konsumpcją. 

Natalie nie mogła wyjść z szoku i bardzo szybko postanowiła, że musi wprowadzić diametralne zmiany w swoim życiu. Hirst przeszła na dietę – wyeliminowała wszystkie fast foody i cukier. Zdrowe jedzenie przyczyniło się do jej lepszego samopoczucia i zdrowszego wyglądu. Gdy waga pozwoliła już jej na dodanie ćwiczeń, postawiła na treningi na siłowni. Pod okiem trenera traciła kolejne kilogramy i z dnia na dzień czuła się coraz lepiej. Została przepisana jej specjalna dieta, która miała na celu wprowadzić zdrowe substancje i wyeliminować te toksyczne dla jej organizmu. 

Pokochałam zdrowy styl życia, choć kiedyś zupełnie nie wyobrażałam sobie siebie na siłowni. Taka zmiana jest fantastyczna! – dodaje, szczęśliwa

Waga kobiety spadła o 60 kilogramów. Jej metamorfoza jest niesamowita, a wspaniały  proces uwieczniła na zaskakujących zdjęciach.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.