Kylie Jenner ma sobowtóra. Podobieństwo dziewczyn jest uderzające

Kristen Hancher to instagramowa modelka, pochodząca z Kanady. Ostatnio zdobyła sławę, dzięki zadziwiającemu podobieństwu do celebrytki Kylie Jenner. Czy rzeczywiście obie dziewczyny są do siebie aż tak podobne?

Kim jest Kristen Hancher?

Kristen Hancher to kanadyjska tancerka, aktorka i piosenkarka. Sławę zdoła, dzięki swoim zdjęciom zamieszczanym na Instagramie. Jej oficjalne konto na tym portalu obserwuje ponad 5 milionów użytkowników.

Aktywnie udzielała się w społeczności YouNow, by następnie zdobyć ponad 20 milionów fanów na platformie musical.ly. Obserwatorzy pokochali ją dzięki jej synchronizacji ust do piosenki Nicky Minaj „Regret In Your Tears”. Dziewczyna prowadzi także kanał na YouTubie, na którym zamieszcza między innymi tutoriale makijażowe i krótkie filmiki o charakterze komediowym.

Hancher lubi zmieniać kolor włosów, a do tego często eksponuje swoją wyćwiczoną sylwetkę. Jej fani uwielbiają każde nowe zdjęcie zamieszczone na profilu instagramerki! 

Dlaczego zrobiło się o niej głośno?

Do niedawna Kristen Hancher była jedynie instagramerką i YouTuberką. Dopiero ostatnio zaczęła zostawać mnóstwo komentarzy z opiniami, że wygląda  niemalże identycznie jak Kylie Jenner.

Jenner to gwiazda programów typu reality show, modelka, celebrytka, bizneswoman. Zaistniała w mediach, dzięki programowi "Z kamerą u Kardashianów". Od sierpnia 2017 r. ma własny program „Life of Kylie”, a jej profil na Instagramie śledzi 140 milionów użytkowników. 

Hancher postanowiła zaryzykować i odtworzyła kilka zdjęć amerykańskiej gwiazdy. Internauci ocenili, że podobieństwo obu dziewczyn jest uderzające! Czy naprawdę są do siebie aż tak podobne?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.