"Przerwa na kawę" z Odetą Moro

Odeta Moro okazała się agentem w pierwszej edycji "Agent Gwiazdy". Jak wspomina przygodę z telewizyjnym show? Czy wzięłaby udział w podobnej produkcji? Skąd jej miłość do jednośladów? To wszystko w nowym odcinku "Przerwy na kawę" z Odetą Moro.
Zobacz wideo

Odeta Moro już jakiś czas temu została mamą po raz drugi. Przerwa między urodzeniem pierwszego dziecka, a drugiego była dość sporo, bo minęło 15 lat. Czy teraz jest inną mamą? Dziennikarka stwierdza, że zdecydowanie tak, bo jest bardziej wyluzowana. Z kolei przyjście na świat drugiego dziecka porównała do przebiegnięcia okrążenia na stadionie lekkoatletycznym. 

Jak Odecie udaje się wrócić do formy po ciąży? Dziennikarka stawia na ulubiony trening gwiazd, czyli EMS. Do tego sporo jeździ na rowerze, ale jak sama przyznaje, nadal ma cellulit, ale nie przeszkadza jej on, w końcu każda kobieta trochę go ma. 

Macierzyństwo to jedno, ale jej ogromną pasją jest motoryzacja, ale przede wszystkim motory. Odeta przyznała, że uwielbia wszystkie jednoślady w tym również rower i skuter. W Warszawie częściej spotkacie ją właśnie na motorze lub skuterze, aniżeli w samochodzie. 

Jakim jest kierowcą i jak faceci reagują, kiedy ściąga kask? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego odcinka "Przerwy na kawę" z Odetą Moro

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.