"Przerwa na kawę" z Anną Skurą

Kiedy ostatnio rozmawialiśmy z Anną Skurą, poruszałyśmy temat biegania maratonów, czy zdobywania najwyższych szczytów na świecie. Teraz widzimy się 10 miesięcy po porodzie i na tapecie mamy zupełnie inne tematy.
Zobacz wideo

Anna Skura 10 miesięcy temu została mamą. Od zawsze uwielbiała podróżować, a fani na jej Instagramie właśnie za to ją pokochali. Kiedy Ania ogłosiła, że zostanie mamą, od samego początku mówiła, że jej córka Melody będzie kompanką w jej podróżach. Słowa dotrzymała. Choć Melody ma zaledwie 10 miesięcy już ma za sobą 28 lotów i była na czterech kontynentach, wynik ten jest naprawdę imponujący.

Jak Ani udało się wrócić do tak wspaniałej formy po ciąży? Tutaj z pomocą przyszedł jej trener personalny, z którym współpracuje od kilku lat. To on mówił jej, że tylko regularna praca i konsekwencja pomogą jej w powrocie do formy. Choć jak Ania sama przyznaje, pierwsze treningi były nudne, to posłuchała się go, a efekty są zdumiewające. 

Z tej współpracy powstał także projekt, na który wiele jej fanek czekało z zapartym tchem. Anna Skra nagrała viedobooka z ćwiczeniami dla kobiet po ciąży, ale również dla tych, które miały sporą przerwę w aktywności fizycznej. Ania nie ukrywa, że bardzo się bała, czy to się uda, ale już kilka dni po premierze videobook stał się prawdziwym HITEM! 

Czy planuje kolejne nagrania ze swoimi treningami? Jakie ma plany na kolejne miesiące i jak się czuje w roli mamy? To wszystko w nowym odcinku "Przerwy na kawę" z Anią Skurą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.