"Przerwa na kawę" z Przemysławem Saletą

Przemysław Saleta to z pewnością jeden z tych polskich sportowców, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć swoją karierę sportową zakończył już jakiś czas temu, to jednak aktywność fizyczna nadal pozostaje na pierwszym miejscu.

Przemysław Saleta przez wiele lat był jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce. Po zakończonej karierze kickbokserskiej i bokserskiej spróbował swoich sił w MMA, ale ta przygoda nie trwała długo. 

Zobacz wideo

Pewnie niektórzy z was pamiętają go również z roli w serialach, czy filmach. W "Przerwie na kawę" Saleta zdradził, że przygodę z "39 i pół" wspomina bardzo dobrze i jeżeli dostałby propozycję zagrania w powracającym serialu pod nazwą "39 i pół tygodnia" chętnie by z niej skorzystał. Czy ogląda wszystkie produkcje ze swoim udziałem? Okazuje się, że nie! W rozmowie przyznał nam się do tego, że jedynym filmem ze swoim udziałem, który obejrzał był "Sztos". 

Pięć lat temu zakochał się w Tajlandii do tego stopnia, że teraz organizuje tam obozy treningowe, ale nie dla zawodowców, a amatorów, których chce zachęcić do aktywnego stylu życia. Sam, choć ma 51 lat, wciąż wygląda jak młody Adonis. Czy jest na diecie i jak wygląda jego trening? To wszystko w nowym odcinku "Przerwy na kawę" z Przemysławem Saletą w roli głównej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.