"Przerwa na kawę" z modelką Sandrą Kubicką

Sandra Kubicka, to nasza polska modelka, która od kilkunastu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. W jej życiu ostatnio sporo się zmieniło i o tym wszystkim porozmawiałyśmy sobie w nowym odcinku "Przerwy na kawę".

Jej tryb życia wygląda tak, że więcej czasu spędza w podróży niż we własnym domu. W ostatnim czasie udało jej się przylecieć na kilka dni do Polski. Okazuje się, że Sandra jest fanką piłki nożnej i nie zabrakło jej również na stadionie w poniedziałek 10 czerwca podczas meczu Polska-Izrazel. Kto jest jej ulubionym piłkarzem? Oczywiście Robert Lewandowski

Zobacz wideo

W ostatnim czasie modelka nie miała łatwo. Na Instagramie wyznała, że choruje na zespół policystycznych jajników - chorobę, na którą nie ma lekarstwa. W "Przerwie na kawę" Sandra opowiedziała nam o tym, jak dowiedziała się, że jest chora, a także jak zmieniło się jej życie po usłyszeniu diagnozy. 

Mimo tego, że nie jest łatwo Kubicka, może liczyć na wsparcie najbliższych i swojego chłopaka, przystojnego Brazylijczyka Kaio Alvesa Goncalvesa. Ich miłość - jaka sama przyznała - zaczęła się w najgorszym momencie jej życia, czyli wtedy, kiedy pojawiły się wszystkie symptomy choroby. Sandra nie ukrywa, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, choć doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że media jakiś czas temu źle pisały o jej związkach. Niemniej jednak teraz jest naprawdę szczęśliwa. 

Jakie ma plany na przyszłość, czy nadal chce zostać Aniołkiem Victoria's Secret i czy to prawda, że zamieszka w Polsce? Oglądajcie kolejny odcinek "Przerwy na kawę".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.