Fit gwiazda pokazała umięśniony brzuch w szóstym miesiącu ciąży. Fani zaskoczeni: "Jesteś w ciąży?!"

Belle Lucia, instagramowa fit gwiazda i modelka (obecnie w szóstym miesiącu ciąży), pochwaliła się ostatnio zdjęciem, które wywołało wśród fanów niemałe zamieszanie. Na zdjęciu jej sylwetka w niczym nie przypomina bowiem figury kobiety w ciąży. Wręcz przeciwnie - gwiazda z dumą prezentuje umięśniony brzuch.
Zobacz wideo

Belle Lucia to 24-letnia modelka i fit instagramerka, która pochodzi z Australii. W social mediach obserwuje ją sporo, bo ponad 1,3 mln fanów. Gwiazda na swoim profilu chętnie publikuje zdjęcia w skąpych kostiumach kąpielowych. Tym razem również pochwaliła się podobnym zdjęciem. I prawdopodobnie nikt by się nawet nie domyślił, że jest w odmiennym stanie, gdyby nie podpis pod zdjęciem, w którym zdradza, że to już... 23 tydzień ciąży.

Podpis mocno zaskoczył fanów, którzy natychmiast zaczęli pytać modelkę o to, gdzie jest w takim razie jej ciążowy brzuch i czy rzeczywiście jest w ciąży.

Jesteś w ciąży?! Ja jestem w 25 tygodniu, a mój brzuch wygląda jakby miał eksplodować. Wyglądasz przepięknie!

- zachwyca się jedna z fanek.

Gdzie jest twój brzuch?

- dopytują inni.

Jedna z obserwatorek posunęła się jednak do stwierdzenia, że kobieta nie jest stworzona do pozowania w bikini, a właśnie do rodzenia dzieci i żeby Bella przestała myśleć tylko o sobie. 

To smutne, kiedy twoja próżność, nie pozwala ci przybrać na wadze, żeby mieć zdrowe dziecko. Jako kobieta nie jesteś stworzona do reklamowania strojów kąpielowych, ale zostałaś stworzona, by rodzić dzieci. Przestań zachowywać się narcystycznie i zacznij przybierać na wadze dla zdrowia twojego nienarodzonego dziecka. Jesteś strasznie samolubna!!!

- napisała pod zdjęciem.
 

 

Influencerka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Przytyłam 8 kg i jestem w 6 miesiącu ciąży. Moje ciało zostało stworzone do obu rzeczy, o których piszesz

- napisała.

Podobna sytuacja spotkała niegdyś Sarę Stage, która - również w szóstym miesiącu ciąży - opublikowała na Instagramie zdjęcia z sześciopakiem na brzuchu. Wielu obserwatorów sugerowało, że blogerka nie myślała o dzieciach, tylko o tym, żeby nie przytyć w ciąży. Na szczęście sugestie niektórych, że urodzi chore dzieci, nie sprawdziły się. Gwiazda Instagrama jest teraz mamą dwóch zdrowych chłopców.

ZOBACZ TEŻ: Blogerka wściekła na fanów za pytania o ciążę pod jej zdjęciem w bikini. "To niegrzeczne!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.