"Przerwa na kawę" z zawodniczką MMA Karoliną Owczarz

Karolina Owczarz to była bokserka, dziennikarka, ale przede wszystkim od półtora roku zawodniczka MMA. Jej debiut w klatce KSW zaskoczył wielu, ale ona dopiero się rozkręca i chce pokazać nam jeszcze więcej.

Karolinę Owczarz z pewnością dobrze kojarzy środowisko bokserskie, bo to właśnie z tą dyscypliną była związana przez większość swojego życia. W "Przerwie na kawę" zdradza, że zanim jednak została bokserką, próbowała swoich sił w sportach drużynowych, ale zawsze gdzieś w głębi siebie czuła, że to nie dla niej. Karolina Owczarz stoczyła cztery zawodowe walki i chwilę po tym zrezygnowała z tego sportu. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w "Przerwie na kawę"

Zobacz wideo

MMA w Polsce bardzo się rozwija, to widać gołym okiem. Coraz więcej nowych federacji próbuje się wybić. Karolina Owczarz swój debiut zaliczyła w tej największej - KSW. Ile miała czasu na przygotowania, co jest dla niej najtrudniejsze w tym sporcie i czy kobiety trenujące MMA w Polsce się wspierają? O tym również rozmawiałyśmy dziś w "Przerwie na kawę". 

Kiedy Karolina wejdzie ponowie do klatki? 

Mam nadzieję, że już we wrześniu!

Przypomnijmy, że we wrześniu w Londynie odbędzie się jubileuszowe KSW 50, czy zobaczymy tam Karolinę Owczarz? Wiemy, że ona tego bardzo chce, ale na oficjalną wiadomość musimy jeszcze chwię poczekać. 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Owczarz pokazała swoją formę przed KSW 47. Fani zachwyceni

Więcej o: