"Przerwa na kawę" z Julią Wieniawą. Jak wygląda dieta gwiazdy?

Julia Wieniawa, najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia w "Przerwie na kawę" opowiada o swojej diecie, treningu i planach na przyszłość, a będzie się u niej działo.

Kiedy Julia Wieniawa zaczynała karierę w serialu Rodzinka.pl, chyba nikt nie przypuszczał, że kilka lat później będzie jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wieniawa nie tylko gra, ale również śpiewa. Jej ostatnia piosenka "Nie muszę" na youtube ma 9,5 mln wyświetleń, co jest znakomitym wynikiem. Choć wszyscy pytają o, to kiedy płyta, ona daje sobie jeszcze na to czas, bo dzieje się u niej naprawdę sporo, ale... w aktorstwie. 

Wieniawa podjęła po raz kolejny współpracę z Patrykiem Vegą. W jakim filmie zagra i w kogo tym razem się wcieli? Tego dowiecie się z naszej rozmowy.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa bardzo dba o swoją formę. Niedawno głośno było o jej słowach na temat zjedzenia pizzy i depresji. W rozmowie z nami wyjaśnia, o co dokładnie chodziło. W kwestii treningów od kilku lat nic się nie zmienia. Julia jest miłośniczką ćwiczeń na siłowni, choć teraz zamieniła je na domowe zacisze, a także jogi. To wszystko pozwala jej zachować wspaniałą formę i balans. A jakie są jej ulubione zajęcia grupowe? 

Moje ulubione zajęcia to band beat i barre beat (to trening z elementami baletu). Na tych treningach jest taki wycisk, że ja zawsze wychodzę zalana potem na maksa. Także polecam. Dodatkowo uwielbiam trening z Karoliną, czyli yogę beat. U niej na zajęciach jest zawsze z 50 osób, bo każdy chce to poczuć. Przy zgaszonych światłach nie tylko ćwiczymy, ale również krzyczymy.

- mówiła w rozmowie z nami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.