"Przerwa na kawę" z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich Agnieszką Kobus-Zawojską

Agnieszka Kobus-Zawojska to jedna z najbardziej utytułowanych wioślarek w Polsce. W "Przerwie na kawę" opowiada o nadchodzących mistrzostwach Europy, miłości, ale również minusach bycia zawodowym sportowcem.

Jej wyniki są naprawdę imponujące i z pewnością onieśmielają nie jedną osobę. Mnie na pewno. Agnieszka Kobus-Zawojska to zeszłoroczna mistrzyni Europy, zeszłoroczna mistrzyni świata, a także brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w czwórce podwójnej w wioślarstwie. 

Swoją karierą zaczynała jako młoda dziewczyna i choć w pewnym momencie chciała zrezygnować, żeby zająć się żeglarstwem, na szczęście było już za późno. Do "Przerwy na kawę" udało mi się ją zaprosić na kilka dni przed mistrzostwami Europy, które już w najbliższy weekend odbędą się w Szwajcarii. 

Zobacz wideo

Zawodowy sport to nie tylko ciągłe podróże, wspaniałe wyniki, ale przede wszystkim ciężka praca. Minusów nie ma wiele, ale jednak są, o czym Agnieszka mówi w naszym wywiadzie. Co sądzi o influencerach? 

Ludzie to oglądają. Mnie to też zastanawia, bo patrzę na dziewczynę, która ma 18 lat i wypnie kawałek tyłka i ma super dużo like'ów. No ja tak nie zrobię, ale ludzie to oglądają. 

Do studia HAPS przyniosła medal z Igrzysk Olimpijskich z Rio i ten z mistrzostw świata. Różnica? Diametralna. Co jeszcze nam zdradziła? Całą rozmowę możecie zobaczyć w wideo wyżej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.