Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka, prezenterka, żona milionera. Jak przebiegała jej kariera w mediach? Czy poprowadzi Ameryka Express?

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, której popularność przyniosły telewizja publiczna i radio. Od kilku lat występuje przed kamerami TVN i relacjonuje swoje życie na Instagramie.

Kwestią, która zastanawia wielu telewidzów, jest wiek Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka wygląda kwitnąco, trudno więc zgadnąć, ile ma lat. Gwiazda urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie jako Agnieszka Szulim.

Agnieszka Woźniak-Starak: wykształcenie

Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła wykształcenie na Wydziale Nauk Politycznych
i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła też podyplomowe studium „Formy dziennikarskie” w Akademii Telewizyjnej TVP i jest absolwentką studiów licencjackich w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego studium „Formy Dziennikarskie” w Akademii Telewizyjnej TVP. Obroniła licencjat w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie w zakresie dziennikarstwa radiowego. 

Agnieszka Woźniak-Starak: praca w mediach

Kariera dziennikarska Agnieszki Woźniak-Starak rozpoczęła się w radiu. Najpierw pracowała w Radiowej Jedynce, później, razem z Kubą Wojewódzkim prowadzili audycję Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Największą popularność przyniosła jednak praca w telewizji. Woźniak-Starak prowadziła w TVP1 programy, takie jak Kawa czy herbata? Pytanie na śniadanie czy Bitwa na Głosy.

Dziennikarka od 2013 roku związana jest z Grupą TVN. Początkowo prowadziła program Dzień Dobry TVN, potem Aplauz, aplauz! Ostatnio fani mogli oglądać ją w programie Ameryka Express, z którego Woźniak-Starak zrezygnowała na rzecz reaktywowanego przez stację reality show Big Brother.

Agnieszka Woźniak-Starak: mąż

Pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak to Adam Badziak, motocyklista wyścigowy. Para pobrała się w 2008 roku, związek przetrwał 7 lat. Rozwód przebiegł w spokojnej atmosferze, a wkrótce potem dziennikarka spotkała nową miłość. Piotr Woźniak-Starak to producent filmowy. Pochodzi z zamożnej rodziny – fortuna Staraków szacowana jest na ponad 3 miliardy złotych! Nic dziwnego, że Piotr Woźniak-Starak ma fantazję. Zaręczyny odbyły się na balu TVN i wywołały niemałą sensację. Starakowie wzięli ślub w Wenecji w 2016 r. 

Agnieszka Woźniak-Starak: dzieci

Gwiazda swego czasu zasłynęła szczerymi wyznaniami na temat swoich planów macierzyńskich. W wywiadach od dawna sygnalizowała swój mało entuzjastyczny stosunek do dzieci i powiększania rodziny. Spekulowano nawet, że to niechęć celebrytki do zajścia w ciążę była przyczyną rozwodu z Adamem Badziakiem. Były ukochany w 2017 r. został ojcem, a zdjęcia chłopca opublikował w serwisie Instagram. Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nie zdecydowała się na dziecko. Portale plotkarskie co jakiś czas wypatrują na zdjęciach dziennikarki ciążowego brzuszka. Sama zainteresowana deklaruje jednak, że lubi swoje wygodne życie i niezależność i, choć czas leci, wciąż nie wie, czy zostanie w końcu mamą.

Agnieszka Woźniak-Starak: wygląd

Agnieszka Woźniak-Starak świetnie się prezentuje. Jej wzrost to 178 cm, gwiazda może też poszczycić się nienaganną sylwetką. Dziennikarka stawia przede wszystkim na ćwiczenia i przyznaje, że za jej trening odpowiada Ewa Chodakowka. Woźniak-Starak pojawiła się nawet na okładce jej magazynu BeActive.

Na koncie Woźniak-Starak w serwisie Instagram można też znaleźć zdjęcia, na których gwiazda jeździ na rowerze i uprawia jazdę konną. Istotna jest także dieta. Dziennikarka je dużo kaszy, owoców i ryb, pije zdrowe koktajle, stara się też eliminować pszenicę.

Woźniak-Starak bywa posądzana o operacje plastyczne, gwiazda zaś kilka lat temu potwierdziła, że zafundowała sobie powiększanie biustu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.