Yazemeenah Rossi robi furorę w internecie. Modelka ma 64 lata i ciało 30-latki

Mówi się o niej, że jest "najpiękniejszą babcią na świecie". Prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 240 tysięcy osób. Yazemeenah Rossi ma 64 lata, a ciała pozazdrościć jej może niejedna 30-latka. Jaki jest jej sposób na świetną formę oraz młody wygląd?
Zobacz wideo

Yazemeenah (Yasmina) Rossi urodziła się w 1955 roku na Korsyce. Obecnie mieszka w Malibu, w Kalifornii. Karierę w modelingu zaczęła we Francji w wieku 30 lat, który dla modelek jest zwykle wiekiem przechodzenia na "emeryturę". - Myślę, że znalazłam się po prostu we właściwym miejscu we właściwym czasie. Chodzi o wrażenie, które wywołujesz. W moim przypadku było to połączenie dojrzałości i energii. Mam młodzieńczą energię, która wydaje się ludziom atrakcyjna - wyznała niegdyś w wywiadzie dla Sunday Times.

Modelka wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych i ma na swoim koncie całkiem spory, zawodowy dorobek. Międzynarodową popularność zyskała w 2012 roku, kiedy została twarzą marki Marks&Spencer. 

Jaki jest sposób Yazemeenah Rossi na świetną formę oraz młody wygląd?

64-letnia modelka zdradziła, co jest sekretem jej fantastycznego wyglądu. Rossi przyznaje, że to zasługa przede wszystkim zdrowego odżywiania, które wpływa nie tylko na utrzymanie szczupłej sylwetki, lecz także na cały organizm:

Jedyne, co kiedykolwiek robiłam, to jedzenie żywności ekologicznej długo przed tym, zanim stało się to modne. Codziennie jadam awokado oraz organiczne mięso i ryby.

Oprócz diety, Rossi przykłada także ogromną uwagę do pielęgnacji swojego ciała, w której również stawia na naturalne produkty:

Biorę olej i stosuję go na całe ciało: nakładam olej z pestek winogron na włosy, a raz w tygodniu przecieram skórę oliwą z oliwek i drobnym cukrem. Nie robię nic ponad to.

Dojrzałe piękno jeszcze nigdy nie cieszyło się takim powodzeniem i jest to zasługa m.in. takich kobiet, jak Yazemeenah Rossi. Pokazują one, że wiek to tylko liczba, a kobieta w każdym wieku może wyglądać i czuć się atrakcyjnie.

Lubię być prawdziwa, zarówno jeśli chodzi o moje ciało, jak i o moją pracę. Właśnie dlatego akceptuję moje księżycowe włosy i zmarszczki, które są świadectwem mojego bogatego w doświadczenia oraz intensywnego życia. Dorastałam w naturze i zawsze prowadziłam styl życia, który jest bardzo zrównoważony, zdrowy, duchowy i zgodny z naturą. Poza tym ćwiczę jogę od ponad 30 lat

- pisze o sobie Yazemeenah Rossi.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.