Foods by Ann będzie można kupić w Rossmannie. Wiemy, które produkty trafią do sprzedaży

W środę 8 maja Anna Lewandowska, założycielka firmy Foods by Ann, ogłosiła, że już wkrótce jej produkty pojawią się w sieci drogerii Rossmann. Czy znajdziemy je we wszystkich sklepach w Polsce?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska stworzyła prawdziwe imperium zdrowej żywności. Foods by Ann od kilku lat podbija serca nie tylko fanek trenerki, lecz także sportowców. Przypomnijmy, że kilka lat temu, kiedy Ania zaczynała od batonów, testowali je koledzy Roberta Lewandowskiego z drużyny i reprezentacji Polski, m.in. Karol Linetty. Później przyszedł czas na produkt, który okazał się absolutnym bestsellerem, czyli mus kokosowy. Wyprzedawał się wówczas błyskawicznie, tuż po pojawieniu się w sklepach. Obecnie w ofercie Foods by Ann, poza zdrowymi przekąskami, znajdziemy również suplementy diety i zdrowe energetyki. 

 

Foods by Ann w Rossmannach w całej Polsce 

8 maja na Instagramie Foods by Ann pojawiła się informacja, że produkty marki pojawiły się w sprzedaży w Rossmannie w łódzkiej Manufakturze. Postanowiliśmy zapytać brand managera Foods by Ann, co można już tam kupić i czy przekąski będą dostępne w całej Polsce.  

W Rossmannie w Manufakturze obecnie trwają testy szerszej gamy naszego asortymentu (sprawdzamy około 30 SKU). Od początku czerwca produkty Foods by Ann będą dostępne w 955 drogeriach Rossmann w całej Polsce. Na początek będą to batony: Energy Bite i Choco Bite we wszystkich wariantach smakowych 

- mówi Arkadiusz Juszczak. 

To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie mają możliwości zamówienia produktów poprzez stronę internetową lub kupienia ich w punktach sprzedaży takich jak Healthy Center by Ann czy Healthy Store by Ann

Przypomnijmy, że jakiś czas temu zdrowe przekąski od Anny Lewandowskiej można było kupić w Lidlu, jednak była to jednorazowa akcja. Wtedy ceny były naprawdę przystępne. Jak będzie tym razem? O to również zapytaliśmy przedstawicieli marki, jednak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.